LEOGAMING запускає постійний бонус 5% до будь-якого платежу

LEOGAMING запускає постійний бонус 5% до будь-якого платежу

Платформа для ґеймерів LEOGAMING оголошує про запуск бонусної програми для своїх клієнтів.

Відтепер, поповнюючи будь-яку гру на LEOGAMING, ви отримаєте бонус у розмірі +5% до платежу! Серед популярних ігор на сайті ви знайдете – всесвітньо відомі екшни World of Tanks, Warface та War Thunder, не менш відомі MMORPG Perfect World та ArcheAge і ще десятки популярних проектів. Також, сервіс LEOGAMING дає вам змогу прямого поповнення гаманця Steam – одного з найбільш популярних сервісів цифрової дистрибуції ігор.

Поповнення рахунку через сервіс LEOGAMING займе всього кілька секунд та 5 кліків. Найголонвніше – оплата проходить миттєво, і заради неї навіть не треба виходити з дому! Компанія LEOGAMING здійснює прийом платежів для поповнення рахунків онлайн-ігор з 2010 року. У співпраці з головними українськими та зарубіжними платіжними системами, вони забезпечують надійне та безпечне зарахування коштів на рахунки користувачів та доступність поповнення на будь-якому терміналі на вигідних умовах. LEOGAMING активно працюють над залученням на український ринок провідних світових видавців та розробників ігрового контенту.

Детальніше ознайомитись зі списком ігор можна за посиланням.

leogamingfooter


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Veha

  Ну і як він конвертує гривні в долари на стім по якому курсу? і взагалі навіщо цей сервіс якщо можна просто картою оплатити? навіщо зайві дії?

  • XrayStorm

   Я теж цього не розумію… Аби оплатити необхідна картка або інший вид онлайн рахунку, але якщо він є, тоді навіщо мені користуватися цим сервісом, якщо я можу все зробити напряму? Дивно….

   • Maxim Sorokin

    Добрий вечір!
    З приводу необхідності – у нас як мінімум більше локальних можливостей для поповнення(мобільні гроші “Київстар”, WalletOne). З приводу курсу конвертації – його формування йде повністю за ринковими умовами в Україні на стороні дистриб’ютора. Ми – їхні представники, тільки транслюємо цю послугу.