Murderous Pursuits, духовний спадкоємець The Ship, уже в розробці

Blazing Griffin, розробники The Ship: Remastered, анонсували Murderous Pursuit, яка стане ідейною спадкоємицею вищезгаданої The Ship.

У Murderous Pursuit ви станете учасником «вбивчої вечірки». Якщо ви не грали у The Ship, то найбільш близькі альтернативи ви могли зустріти в старому мультиплеєрі Assassin’s Creed або під час виконання квестової гілки Темної Братії у TES IV: Oblivion. Якщо коротко, то ви відіграєте роль гостя на вичурній вечірці, де ви отримаєте ціль, яку слід вбити, але водночас із тим станете ціллю і для когось іншого. Окрім виявлення вашої цілі, вам також доведеться як слід подумати над способом її вбивства. На противагу багатокористувацькому режиму з Assassin’s Creed, ви не професійний вбивця з арсеналом летальних засобів, та й оточуючі будуть не в захваті, якщо ви нападете на когось із гостей. Тому доведеться бути максимально обережним, непомітним і смертоносним. А ще доведеться постійно оглядатися, щоби не стати жертвою самому. Допоможуть вам розкидані то тут, то там, випадкові активності, як от бесіда на тему політекономії з групкою NPC, обговорення мистецтва або гра в більярд, м’яч тощо.

Окрім покращень ігроладу, Murderous Pursuit змінить, у порівнянні з The Ship, місце святкування. Цього разу ми опинимось на повітряному кораблі в декораціях Вікторіанської епохи з альтернативної реальності, де подорожі в часі стали звичною справою.

Точна дата виходу Murderous Pursuit поки не відома, але очікувати на неї слід Murderous Pursuit. Реліз гри запланований, поки, тільки у Steam.

Читайте також

Легендарні американські бомбардувальники стають на крило у World of Warplanes

World of Warplanes

Ґеймінг на всі часи: найкращі ігри для Sony Playstation

PlayStation Classic

У Steam з’явилась можливість передзамовлення Artifact

Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Pagan Online

До подорожчання квитків на Games Gathering 2018 залишилося мало часу

Games Gathering

Підсумки фестивалю Blizzcon 2018

Blizzcon 2018

Опубліковано системні вимоги Battlefield V

Battlefield V

У PUBG можуть з’явитися Джокер та Харлі Квін

PUBG

Популярне