Новий трейлер Lost Ark Online

Якийсь час тому ми вже показували вам трейлер нової неймовірної корейської MMOPRG Lost Ark Online. Тепер ось вам те саме, але довше, глибше, цікавіше і з коментарями корейською. У цьому відео розробники описують п’ять (з вісімнадцяти!) класів персонажів і показують просто нереально мальовничі краєвиди з гри. Також можна дізнатися про винятково приємну й легку систему прокачування вмінь. Не оминають розробники й MMO-складову гри. Різноманітні події, котрі зустрічаються буквально будь-де, рейди на ВЕЛЕТЕНСЬКИХ багаторівневих босів, мореплавство, змагання зі хлебтання пивця та ще й карткові ігри. Кажучи „карткові ігри“, я маю на увазі не „дурня“ чи пас’янси, а карткові ігри типу Hearthstone чи MTG! Словом, запрошую вас поринути у чарівний світ Lost Ark Online, що обіцяє стати просто неймовірно крутезною грою!!!

P. S. Якщо ви часом не знаєте корейської (який сором!) є можливість увімкнути англійські субтитри 8D.

Дата релізу Lost Ark Online досі невідома.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Залюбки пограюся, особливо, якщо можна буде зберегти в грі корейське оголосення та англійський чи інший зрозумілий мені текст. Сподіваюся, вона з одноразовим придбанням, підписки я не переживу. Бо не можу дуже довго гратися, постійно роблю перерви в ММО.

  • Рома Береговий

   Є можливість, що вона буде навіть безкоштовною…

   • Не хочу. Буде багато неадекватів і фахівців стосунків з моєю мамою.

    • Interzeroid

     Якщо буде як в Path of Exile, то не страшно. Там можна спокійно бігати самому і зустрічати інших гравців лише в кількох точках. І на цих точках зайняті виключно торгівлею та отриманням квестів.

    • ilior

     Бачу ти в Доту 2 грав

     • Ні, але мене туди так яскраво запрошували представники і спільноти, що я чимало зрозумів про них.

 • ilior

  diablo 3 MMO