Розповідь про “легке життя” у новому трейлері H1Z1

Компанія Sony Online Entertainment опублікувала особливий трейлер гри-виживання в умовах зомбіапокаліпсису з короткою назвою — H1Z1. Особливість його полягає в тому, що він розповідає про “легке життя”, яке спіткало усіх, хто вижив після спалаху епідемії.

Вчора, 15 січня, гра була запущена в рамках дочасного доступу Steam, а сьогодні розробники поділилися вельми хорошими показниками продажів. Той факт, що за кількістю завантаження проект обійшов навіть безкоштовні на цих вихідних Saint’s Row IV і Civilization: Beyond Earth, показує, що гра вже встигла зібрати немалу купу прихильників. Така чимала кількість зацікавлених спричинила серйозні проблеми зі серверами, яких Sony виділила майже двісті.

Ціна гри у нашому регіоні складає $12,59.

Читайте також

PlayStation змінила президента

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Quake Champions вийде у дочасний доступ наступного тижня

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Офіційний блоґ PlayStation назвав ігри року

 • Kirill Stanchik

  В Steam или же много хейтеров или же с игрой реально что-то не так. Просто в обзорах её называют “log in simulator”, ибо сервера и сайт разработчиков не работали после появления в Early Access, а когда работали, то вылетали периодически, и money “stealing sim 2015” так-как игроки утверждают, что разработчики обещали не делать платного оружия, вещей, патронов, но в игре это есть. Опять же, повторюсь, что это в обзорах пишут и может на деле не совсем так.
  В общем, жду первого взгляда или же просто краткого обзора от PU, если такой будет. Хочется знать, что вы по этому поводу думаете.
  P.S.: Нашел в обзорах вот такое: “Why pay $20 when you can play this game for free on your webbrowser. http://h1z1simulator.com/ ” :-)

  • Interzeroid

   Ну, старт ігор часто буває паскудним (Diablo III, як приклад). Так що на це не варто звертати увагу. Просто почекати пару днів. Врешті, це ж ранній доступ. Чомусь про це всі забувають.
   Щодо платного: там можна буде замовити платне скидання амуніції з літака. Причому так, щоб увесь сервер про це знав – тобто забрати дроп зможе кожен, якщо буде швидким. Розробники це вважають чесним. Багато гравців не згодні.

   • Kirill Stanchik

    В общем, это не честно, если остальным игрокам лут будут ограничивать. Если же остальные смогут найти всё те же вещи, а airdrop это для ленивых, то всё норм.

    • Interzeroid

     Пишуть, що вже трохи виправили і зброї в скинутих вантажах не буде.
     Загалом, почекаю пару тижнів, а тоді, швидше за все, куплю.

     • Kirill Stanchik

      Щас будет очень много фиксов.

     • Interzeroid

      Звичайно. До 15 лютого обіцяють нічого нового не додавати, тільки ремонтувати.

 • alex kramer

  Коли ГГ наносить удари,здається,що більша частина його тіла паралізована.

Популярне