Розробка Відьмак 3 обійшлася у $81 000 000

CD Project провели конференцію, де звітували про справи компанії за першу половину 2015 року. Упродовж заходу було озвучено чимало цікавої статистики. Зокрема була оприлюднена сума, витрачена на розробку свого нинішнього флагмана “Відьмак 3: Дикий гін”. А нагнали хлопці на, немало-небагато, 81 мільйон капустяників!

Ця сума містить не тільки витрати на розробку, а й маркетинг. 40 мільйонів скеровано на найбільші ринки рекламних кампаній, включаючи безперервну глобальну кампанію. Також було зазначено, що штат розробників налічував 240 людей 18-и національностей, а загалом у запуску продукту брали участь понад 1500 людей. Гра перекладена 15 мовами, 7 з яких повністю дубльовані, а загальна кількість акторів дублювання перевищила 500.

Переглянути презентацію повністю:

Підсумовуючи зазначу, що 81 мільйон це до дідька велетенська сума, але нинішня ігроіндустрія в особі таких мастодонтів як ЕА, 2K та інших може розповісти історії і з більшою кількістю нулів. Так за чутками на розробку та маркетинг Star Wars: The Old Republic пішло близько 200 мільйонів, а на GTA V — 260.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Так бачу, бюджет зовсім не є показником якості продукту, особливо порівнюючи CD проджект і EA)

  • Imp_from_DOOM

    А какой, интересно, денежный урожай собрала игра? Окупилась ли?

    • Ще й як окупилась! Недавно була новина, що розробники хизувалися більш як шістьма мільйонами проданих копій гри.