Star Citizen більше не використовуватиме CryEngine

Учора Cloud Imperium Games оприлюднила прес-реліз, присвячений зміні рушія Star Citizen із CryEngine на Amazon Lumberyard.

Голова студії та творчий керівник проекту Кріс Робертс заявив, що Cloud Imperium Games давно співпрацює з Amazon, і поділився своїми враженнями від переходу: «Оскільки ми розділяємо спільне технічне бачення, цей перехід відбувся дуже плавно та легко. Ми насправді раді анонсувати, що Alpha 2.6 використовуватиме Lumberyard і AWS».

Нагадаємо, що 20 грудня зʼявилась інформація про зачинення всіх студій Crytek, окрім франкфуртської та київської. Ігровий рушій CryEngine є одним з основних продуктів компанії.

Ігровий портал Gamasutra розповідав у лютому, що Lumberyard базується на CryEngine, пропонує глибоку інтеграцію із серверною інфраструктурою Amazon Web Services та Twitch і навіть підтримує SDK шолому віртуальної реальності Oculus Rift.

Star Citizen — космічний симулятор від Cloud Imperium Games. Гра перебуває в розробці чотири роки та складається з різних модулів, кожен з яких виходить окремо.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Van’a Koval

    Щось поганенькі справи в Крайтеків…

    • Михайло

      Не всім вдається триматися на плаву, випускаючи тільки середньої, а деколи і поганої якості продукцію.