The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде у червні

Учора Bethesda Softworks анонсувала вихід свіжого доповнення до мережевої інкарнації «Стародавніх сувоїв». The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде 6 червня цього року. За традиціями серії доля світу знову потрапить у наші руки, і нам доведеться допомогти легендарному воїну-поету Вівеку розгадати таємницю його загадкової хвороби, відновити його сили та врятувати світ від остаточного знищення.

Вварденфелл стане найбільшою локацією The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (саме таку назву зараз має The Elder Scrolls Online). Місцина нагадає вам про досвід, отриманий у The Elder Scrolls: Morrowind. Наприклад, ви зможете побачити місто Вівек, яке за 700 років до подій третьої частини перебувало на стадії будівництва.

Нові гравці зможуть розпочати свої пригоди у Вварденфеллі без виконання старих завдань іграшки, а ветерани, що надумають вирушити на острів, отримають вміст, що відповідає їхньому рівню.

Справжньою родзинкою The Elder Scrolls Online: Morrowind є новий клас Варта (Warden). Варта знається на «магії природи», а у битвах спирається на бойових ведмедів, новий вид тварин-союзників. Крім того, доповнення матиме новий режим, що дозволить змагатися на аренах Ешленда у битвах 4×4×4.

The Elder Scrolls Online: Morrowind вийде відразу в пʼятьох версіях: стандартній, що міститиме базову гру The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, у вигляді доповнення, у складі колекційного видання, цифрової колекційки та у вигляді доповнення з унікальними бонусами цифрової колекційки.

Читайте також

24-годинний стрім? Ну нарешті! (старт 17.06 об 11:00)

The Elder Scrolls рятує життя

Творці TES Online: Morrowind показали ключові місця Вварденфеллу

PlayNews #276 — For Honor, TES Online

Skywind: назад у Вварденфелл

Оновлення TES V: Skyrim Special Edition робить гру стабільнішою

E3 2016: подробиці The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls IV: Oblivion святкує своє десятиріччя

 • Än Levko

  Поясніть мені дідугану –
  який в сракатан моровінд? Я пам’ятаю у ТЕСО вже є Данмерське угіддя?
  Чи вони ще більше його всунули?
  Чи це не так гра?
  Доповнення? Задарма?

  • Hedera helix

   Частини території Ebonheart, що припадає на Морровінд у ЕСО, називаються Дешаан та Стоунфоллз, і це континентальна частина провінції. У доповненні буде доступний Вварденфелл, адже місто Вівек та Ешленд на острові. Щодо ціни, то жодне із попередніх доповнень не було безкоштовним. Найдешевший варіант “The Elder Scrolls® Online Morrowind® Upgrade” при передзамовленні коштуватиме 40 євро.

   • Än Levko

    а ну тоді воно того не варте

    • Hedera helix

     Вам не вгодиш.

     • Ціни на доповнення тесо заганяють дійсно великі, але через деякий час вони хороші знижки дають на доповнення, чого, як на мене, варто дочекатися

Популярне