5 причин купити дешевий ігровий комп

Ґеймерські комп’ютери представлені у всіх цінових сегментах. Найширша цільова аудиторія — у середніх моделей зі збалансованими технічними характеристиками. Преміальні ПК з купою фішок та технологій мають попит серед професійних кіберспортсменів та ґіків. Бюджетні — завжди трохи осторонь. Ґеймери знають розцінки на комп’ютерні комплектуючі, тому відверто побоюються недорогих системників.

Якісно укомплектовані дешеві ігрові ПК не заслуговують упередженого ставлення. Для багатьох користувачів вони підходять навіть більше, ніж «нафаршировані» вартісні пристрої. Маленький бюджет — не єдина причина для придбання комп’ютера за невисокою ціною.

Любов до невибагливих ігор

Для когось «guilty pleasure» — перегляд примітивних ситкомів з максимально передбачуваним сюжетом, а для когось — проходження старих ігор з простою, але атмосферною графікою.

Комп’ютери, які раніше вважалися потужними, зараз не змогли б скласти конкуренцію навіть найскромнішим ґеймерським «бюджетникам». Оскільки відеоігри десяти чи п’ятнадцятирічної давності створювалися під технічні характеристики тогочасних флагманів, вони не здатні навантажити сучасний процесор «по вінця». Можна грати на ультра налаштуваннях і не турбуватися про нестачу оперативки та інші типові проблеми.

Серед ігор, які без проблем запускаються на дешевих комп’ютерах ігрового класу:

  • NFS: Most Wanted;
  • Prince of Persia: Warrior Within;
  • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl;
  • GTA III;
  • Neighbours from Hell.

Нечаста експлуатація

Не всі любителі комп’ютерних ігор повністю присвячують їм свій вільний час. Для декого вистачає декількох годин гри на місяць. Немає сенсу купувати надпотужний комп з процесором останньої моделі та твердотільним накопичувачем емністю понад терабайт, якщо він буде «простоювати» та покриватися пилюкою. ПК за 20-30 тисяч гривень у такому разі — оптимальне рішення. Він згодиться для ігор з помірними системними вимогами.

Дитячі ігри

Окремий ігровий комп’ютер для дитини — це дуже зручно. Можна встановити батьківський контроль у програмах, обмежити доступ до деяких сайтів, у разі потреби — активувати тимчасову заборону на завантаження файлів. Не потрібно створювати папки з паролями, щоб чадо не дісталося до секретних даних або випадково не видалило щось важливе.

Купувати блок «повний фарш» за кілька тисяч доларів — нераціонально. Доки дитина доросте до його можливостей, у продажу вже з’являться більш актуальні моделі.

Недорогий ігровий комп підійде для молодшокласника, який любить грати в розвиваючі ігри, і для підлітка, який починає знайомство з фантастичним світом дорослого кіберспорту.

Мінімальні вимоги до зовнішнього вигляду

Деякі ґеймерські ПК коштують дорого через фішки візуального оформлення. Доплачувати доводиться за такі особливості, як:

  1. різноколірна (RGB) підсвітка,
  2. прозорі скляні та перфоровані металеві вставки,
  3. стінки збільшеної товщини,
  4. яскраві принти на фронтальній поверхні корпусу,
  5. особливе розташування найпотрібніших роз’ємів.

Комп’ютери з мінімалістичним дизайном завжди дешевші. При цьому «оболонка» не впливає на швидкодію та стабільність роботи. Тож придбання моделі в лаконічному корпусі — спосіб зекономити.

Не варто забувати, що бюджетні рішення підлягають модернізації. Ґеймерські складники продаються окремо, а як їх встановлювати — можна дізнатися з відео в інтернеті. Головне — щоб материнська плата дозволяла додати кілька планок оперативки або замінити процесор на крутіший.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo DS популярніша за PS5 серед молоді

ds

Шінджі Мікамі, творець Resident Evil, більше не хоче розробляти горори

mikami

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

Пориньте у світ готики та магії разом із українською візуальною новелою Argumentum ad Culpam

p.ua.argumentum ad culpam

Пригоди новачків продовжуються. Безжальна Німеччина. Огляд третього етапу WarmUp League Spring Cup 2024

image 2024 04 16 19 21 00

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

Яскраве випробування нового автодрому. Огляд третього етапу 7DRIVE TCR Championship

5

Зворотна сумісність ігор, але не джойконів: нові подробиці Nintendo Switch 2

switch 2