Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Однією з відмінностей прихильників консольного ґеймінгу від їхніх ПК-побратимів є звичка перших купляти фізичні копії ігор. Та далеко не у всіх є місце для великої шафи з іграми чи бажання накопичувати гори пластикових коробок. Такі люди вибирають фізичні носії з ціллю пройти гру і продати її комусь іншому. Ви отримали від забавки задоволення, вернули частину витрачених коштів і дали змогу іншому за дешево погратись — усі задоволені. Окрім видавця.

У реаліях ПК ґеймінґу ця метода не виправдовує себе, адже куди як вигідніше придбати цифрову копію гри на одній із популярних платформ відразу або дочекатися знижок, та й захаращувати домівку коробками не доведеться. Та, мабуть, ми не помилимося, сказавши, що кожен ПК гравець хоч раз та й задумувався наскільки добре було б продати деякі ігри з тих, що накопичилися в бібліотеці. Воно й не дивно, гру ми пройшли, вертатися до неї не плануємо, а імовірні кошти від перепродажу гріють душу куди як більше, ніж плиточка з грою в тому ж Steam. Та такого механізму в сучасних цифрових платформ не передбачено і з цією несправедливістю покликаний боротися Robot Cache, новий гравець на ринку.

Robot Cache придуманий та реалізований (проте ще не запущений) Брайаном Фарго, достатньо помітною людиною в індустрії, яку ви можете пам’ятати як одного з засновників Interplay та InXile Entertainment. Ідея його сервісу проста — привнести можливість перепродавати цифрові копії ігор так, щоб і гравці були задоволені, і видавець не хмурився через втрачені кошти. Деталей того, як саме працюватиме Robot Cache, поки немає, проте вже відомі приблизні цифри, за якими у разі перепродажі гри власник отримуватиме, приблизно, 25 % вартості, видавець, орієнтовно, 70 %, а решту забиратиме сервіс. Також у сервісі обіцяють можливість прямо не відходячи від каси займатися майнингом криптовалют, що виглядає радше як спроба привернути додаткову увагу завдяки популярній темі, аніж виправдане нововведення. Пояснюється воно тим, що в ґеймерів, зазвичай, хороші відеокарти, то ж чому б не заробляти на них гроші, поки ви не граєте?

Чи отримає сервіс популярність серед користувачів сказати складно. Адже Robot Cache намагатиметься знайти місце під сонцем на переповненому конкурентами пляжі, а дільність його ідей покаже тільки час.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У For Honor почався кросовер з Assassin’s Creed

p.ua.ezio auditore

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Успіх Dragon’s Dogma 2 здивував Capcom

dragon’s dogma 2

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Керівник Embracer Group бере провину в занепаді холдингу на себе

embracer group

Творці Don’t Starve випустили в дочасний доступ роуґлайк-бітемап Rotwood

rotwood

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Популярне