Apple примусить розробників збирати особисті дані користувачів

З 8 грудня в App Store з’являться “блоки конфіденційності” — місце, де буде інформація про дані, які збирають розробники того чи іншого застосунку. Користувачі зможуть ознайомитися з ними до скачування програми, причому збиратися будуть як контактні чи технічні дані, так і такі речі, як расова та етнічна приналежність, сексуальна орієнтація, релігійні чи філософські переконання, політичні погляди тощо. Повний список можна знайти тут.

Якщо дані збираються нерегулярно, не відслідковуються і не передаються для реклами — їх можна не показувати в «блоках конфіденційності». Аналогічна ситуація з інформацією, збір якої користувач може відключити сам. Оновлення мало з’явитись ще в вересні, однак Apple дали розробникам більше часу на підготовку.

 

Способи застосування зібраної інформації цілком перебувані: це і поліпшення безпеки, і збір статистики ринку, і персоналізація рекомендованих продуктів App Store, і таргетована реклама як від сторонніх компаній, так і самої Apple. Щоправда, в кінці переліку є традиційно підозрілий пункт “Інше”, куди можна підв’язати що-завгодно. Сподіваємося, Apple не стане зловживати цим пунктом у майбутньому.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike

iPhone 15 Pro — тепер знімати кіно на ваш телефон ще простіше

iPhone 14: характеристики та особливості моделі

iphone 14 01

У Netflix зʼявився стрімінг ігор

Oxenfree

Apple планує придбати Disney. І цього разу все серйозно

apple disney

Як налаштувати професійну фотозйомку на iPhone 14 Pro? Формат ProRAW – зафіксуй момент назавжди

iphone photo

В кожному тістечку головне начинка: ігрові ноутбуки Acer Nitro 16 та 17 вже в Україні

nitro 17

Безпека і якість: надійний сервісний центр для вашого пристрою Apple

iPhone

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: