Apple примусить розробників збирати особисті дані користувачів

З 8 грудня в App Store з’являться “блоки конфіденційності” — місце, де буде інформація про дані, які збирають розробники того чи іншого застосунку. Користувачі зможуть ознайомитися з ними до скачування програми, причому збиратися будуть як контактні чи технічні дані, так і такі речі, як расова та етнічна приналежність, сексуальна орієнтація, релігійні чи філософські переконання, політичні погляди тощо. Повний список можна знайти тут.

Якщо дані збираються нерегулярно, не відслідковуються і не передаються для реклами — їх можна не показувати в «блоках конфіденційності». Аналогічна ситуація з інформацією, збір якої користувач може відключити сам. Оновлення мало з’явитись ще в вересні, однак Apple дали розробникам більше часу на підготовку.

 

Способи застосування зібраної інформації цілком перебувані: це і поліпшення безпеки, і збір статистики ринку, і персоналізація рекомендованих продуктів App Store, і таргетована реклама як від сторонніх компаній, так і самої Apple. Щоправда, в кінці переліку є традиційно підозрілий пункт “Інше”, куди можна підв’язати що-завгодно. Сподіваємося, Apple не стане зловживати цим пунктом у майбутньому.

Читайте також

What Remains of Edith Finch стала доступною на IOS

What Remains of Edith Finch

Konami воскресять Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade

Електромобіль Apple на базі Hyundai скасовується! (Любчик)

Здобутки Sony й Microsoft, феномен Among Us, суд проти Apple — PlayNews 2020

Among Us

BWM iX / Вакуумний поїзд Hyperloop / Чіп Apple M1 (Любчик)

Apple назвала найкращі ігри року на iOS

MacBook Pro 2015. Чи актуальний в 2020? (Любчик)

GeForce NOW тепер доступний на iPhone та iPad

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: