web analytics

Бенедікт Камбербетч хоче приймати біженців з України

Про підтримку світовими зірками України у важкі часи повномасштабного військового вторгнення Росії можна і потрібно говорити багато. Без перебільшення з нами весь цивілізований світ. У тому числі — всесвітньо відомий актор Бенедікт Камбербетч, який нещодавно розгорнув прапор України на очах у всього світу. Сталося це на міжнародному кінофестивалі у Санта-Барбарі, де він  отримував нагороду за роль у фільми “У руках пса” (Power of the Dog), також номінованому на 12 статуеток “Оскару”.

Аналогічно Камбербетч підтримав Україну на церемонії нагородження британської кіноакадемії BAFTA. Зі значком українського флагу на смокінгу актор сказав наступне в інтерв’ю каналу Sky News:

У нас є брати і сестри з нашої індустрії які страждають в Україні, або змогли втекти від цього. Їх домівки та сім’ї перебувають у ризику. Цивільні особи, взагалі, перебувають під обстрілами. Їх вбивають, вони стають безпритульними, у них немає електроенергії, води, їжі. Це дійсно шокуючий час щоб бути європейцем, на відстані польоту у дві години від України. Це нависає над нами. І хоч цього вечора урочисте відзначення і це може здатися токенізмом, враховуючи що ми відзначаємо стрічки, тим не менш я кажу це зараз і це те що я намагаюся зробити — показати що я стою поруч з братами і сестрами, які проходять через це. Але ми всі повинні робити щось більше ніж одягти значок. Ми повинні жертвувати, ми повинні тиснути на наших політиків, щоб продовжити створення безпечного місця тут для біженців, для людей які страждають. Ми повинні розібратися як це зробити в нашій системі, знаю що це в процесі і це відбувається, але кожен повинен робити все що може. Я думаю що сьогодні вже є новиною, що ми маємо рекордну кількість волонтерів, які хотіли би прихистити людей у своїх домівках і я сподіваюся бути частиною цього і, звісно ж, жертвую благодійним фондам які мають змогу реально допомогти на місці, у Польщі та на території України там де це безпечно робити. Там, на місці — екстраординарні люди і це просто привертання уваги до них, як і до людей яким вони допомагають.

Слід зазначити, що наразі Велика Британія є чи не єдиною країною Європи, для потрапляння у яку біженцям з України потрібні візи. Однак до цієї проблеми привертається посилена увага, адже, як зазначив ірландський режисер Метью Стоґдон, який проживає у Норвічі (адміністративний центр графства Норфолк):

Якщо це вас не пригнічує, то взагалі повинно.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

10 гривень з кожного проданого квитка на фільм “Мирний-21” підуть на ЗСУ

Андрій Мостренко

Російськи загарбники вбили письменника Володимира Вакуленка

FOLLOW ME — перший тизер документального фільму про неймовірну операцію ЗСУ

Любомир Левицький

Як я шукав дерево у відеогрі, а знайшов фейк на сайті Верховної Ради України (і до чого тут Джек Ніколсон)

Шість фільмів представлятимуть Україну на міжнародному кінофестивалі в Сараєві

Liturgy of Anti-Tank Obstacles

Фестиваль вуличної культури “Брудний пес” відбудеться в Києві в серпні

Keller Bar

TikTok перевів Україну до Європейського регіону

Ukraine War Stories — добірка візуальних новел про російське вторгнення в Україну [демо]

Ukraine War Stories

Популярне