Фізичний реліз українського фільму “Стоп-Земля” допомагатиме українським дітям
Український фільм “Стоп-Земля” (що він вийшов у широкий прокат у січні і протримався там до першої половини лютого) був певною мірою очікуваним глядачами і став для сценаристки та режисерки Катерини Горностай дуже гарним повнометражним дебютом. Однак навряд творці фільму думали про те, наскільки важливим цей фільм буде для України, яка вже у лютому розділилася на “до” та “після”. Адже у ньому, фактично, показано останнє покоління шкільної молоді що воно випустилося до повномасштабного російського вторгнення в Україну. Затронуті у фільми скромно, але дуже грамотно проблеми переселенців наразі стосуються кожного. Переселенці та біженці є з будь-якого куточку України.
В цьому аспекті фізичний реліз фільму міг би виглядати тривіальною новиною, такою яка зараз відкладається нами “на потім”, бо є речі які значно більш на часі. Однак у цьому конкретному випадку є велике “але”, що його розписали лейбл Altered Innocence, які разом з дистриб’ютором Vinegar Syndrome займається зараз підготовкою видання (яке вийде 29 березня 2022 р.):
Altered Innocence стоїть з молоддю України в часи цього жахливого, непровокованого конфлікту і $1 з кожної проданої копії фільму “Стоп-Земля” піде у благодійний фонд “Голоси дітей” який працює в Україні задля забезпечення безпеки дітей та їх реабілітації від ПТСР [пост-травматичних стресових розладів] що є результатами цього конфлікту.
На сторінці фільму також залишений англомовний лінк на сайт організації. Якщо ви бажаєте ознайомитись з ним українською, зробити це можна тут.
Altered Innocence, які займаються театральною і не тільки дистриб’юцією фільму у США, намагаються показати американському глядачеві проблеми дуже різної молоді з усього світу.
Vinegar Syndrome — один з основних у США та на світовому ринку т.з. “блю-рей бутіків”, які роблять колекційні фізичні видання фільмів на blu-ray. Хоча цей сегмент сильно знизився у продажах у 2010-х відносно до стрімінґових сервісів (у яких переважна частина “бутіків” мають долю теж), стабільно великий попит подібні видання мають серед кіноманів, які переважно цікавляться кіно як мистецтвом. Найбільшим представником сегменту залишається вже легендарний The Criterion Collection, опининитись у якому є мрією кожного артгаусного режисера. Засновані у 1984 році, Criterion винайшли сучасний формат “спеціального видання” (з низкою бонусів та повноформатними коментарями творців фільму та/або експертів) і почали працювати ще на першому розповсюдженому форматі циврового відео (LaserDisc). Vinegar Syndrome значно молодоші (засновані у 2012 році), однак їх вже порівнюють з Criterion за якістю продукції та створеною нішею вдячних кіноманів, які заздалегіть розкупають більшу частину тиражу.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
Ubisoft поки не планує перекладати нові ігри українською
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Dragon Age | Що було до Veilguard (UAGames)