Frogwares випустили новий трейлер з боївкою Sherlock Holmes Chapter One

Сьогодні українська студія Frogwares показали новий трейлер Sherlock Holmes Chapter One, у которому з усіма подробицями розповіли про систему боїв у грі, здібності молодого Холмса, особливості ворогів та інше.

Оскільки Шерлок завжди був людиною розуму, а не сміливості, цю його рису перенесли і у бійки. Не очікуйте, що Шерлок зможе прийняти удар. Його полоска життя закінчиться скоріше, ніж ви встигнете це освідомити, тому вам краще багато рухатися та розумно використовувати укриття. Використовуйте режим концентрації аби уповільнити і оглушити своїх ворогів. Або використовуйте такі інструменти, як ваша табакерка, щоб осліпити ворогів на близькій відстані. І вишенькою на торті є те відчуття, коли Шерлок роздає шквал ляпасів та ударів у стрибку, щоб поставити своїх ворогів на їхнє місце.

Нелетальні завершення боїв є однією з ключових частин гри. Шерлок ніколи не шукав крові, тому просто відправити ворога у міцний сон часто є найкращим варіантом. Ви, звичайно, можете застрелити своїх ворогів, якщо це буде потрібно, або якщо вас загнали у глухий кут. Ваш підхід до бою в результаті вплине на ваші стосунки з Джоном, так само вплине і те, який моральний вибір ви робите під час своїх розслідувань.

Незважаючи на загальну та ретельну зосередженість на тому, аби розробити правильну бойову систему, Frogwares одразу вирішили надати гравцям можливість повністю пропустити бої, якщо вони цього хотітимуть.

Ми розуміємо, що бойова система для одних — це чудове доповнення, однак іншим це може завадити зануритись у гру. Саме тому, хоч ми і зробили бойові сутички значущою частиною деяких квестів, ми також дали гравцям можливість понизити складність, або ж зовсім пропустити їх. Результати таких сутичок мають невеликий вплив на ваше проходження, і тому, вимкнувши їх, ви не втратите багато контенту. 

Ярослав Мартинюк, конструктор ігор, Frogwares

Sherlock Holmes Chapter One вийде ПК (Steam, Epic, GOG), PS5, Xbox Series X/S 19 листопада. Версії для PS4 та Xbox One з’являться трохи пізніше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Українська Sherlock Holmes: The Awakened отримала нагороду CEEGA 2023 за найкращу історію

Sherlock Holmes: The Awakened

Історія Frogwares та чому The Sinking City не потягнув амбіцій? (Аномальний Притулок)

remedy (1)

Ремейк по-українськи. Огляд Sherlock Holmes The Awakened

sh3re screenshot 2023.04.07 12.21.18.98

Очікування від Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened

У Steam вийшла демо-версія української Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

Шерлок проти Ктулху: дивіться свіже ігроладне відео Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened Insanity

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: