Frogwares випустили новий трейлер з боївкою Sherlock Holmes Chapter One

Сьогодні українська студія Frogwares показали новий трейлер Sherlock Holmes Chapter One, у которому з усіма подробицями розповіли про систему боїв у грі, здібності молодого Холмса, особливості ворогів та інше.

Оскільки Шерлок завжди був людиною розуму, а не сміливості, цю його рису перенесли і у бійки. Не очікуйте, що Шерлок зможе прийняти удар. Його полоска життя закінчиться скоріше, ніж ви встигнете це освідомити, тому вам краще багато рухатися та розумно використовувати укриття. Використовуйте режим концентрації аби уповільнити і оглушити своїх ворогів. Або використовуйте такі інструменти, як ваша табакерка, щоб осліпити ворогів на близькій відстані. І вишенькою на торті є те відчуття, коли Шерлок роздає шквал ляпасів та ударів у стрибку, щоб поставити своїх ворогів на їхнє місце.

Нелетальні завершення боїв є однією з ключових частин гри. Шерлок ніколи не шукав крові, тому просто відправити ворога у міцний сон часто є найкращим варіантом. Ви, звичайно, можете застрелити своїх ворогів, якщо це буде потрібно, або якщо вас загнали у глухий кут. Ваш підхід до бою в результаті вплине на ваші стосунки з Джоном, так само вплине і те, який моральний вибір ви робите під час своїх розслідувань.

Незважаючи на загальну та ретельну зосередженість на тому, аби розробити правильну бойову систему, Frogwares одразу вирішили надати гравцям можливість повністю пропустити бої, якщо вони цього хотітимуть.

Ми розуміємо, що бойова система для одних — це чудове доповнення, однак іншим це може завадити зануритись у гру. Саме тому, хоч ми і зробили бойові сутички значущою частиною деяких квестів, ми також дали гравцям можливість понизити складність, або ж зовсім пропустити їх. Результати таких сутичок мають невеликий вплив на ваше проходження, і тому, вимкнувши їх, ви не втратите багато контенту. 

Ярослав Мартинюк, конструктор ігор, Frogwares

Sherlock Holmes Chapter One вийде ПК (Steam, Epic, GOG), PS5, Xbox Series X/S 19 листопада. Версії для PS4 та Xbox One з’являться трохи пізніше.

Читайте також

У боях під Бахмутом загинув розробник S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

У GOG проводять розпродаж українських ігор

stalker

Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

sherlock team update video

Шерлок проти Ктулху — Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

sh3 concept 0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: