“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

Варіативні обкладинки — давно не новина у індустрії коміксів, а радше навпаки: один з стовпів комерційної складової саме друкарської сторони питання. Адже колекціонери цінують рідкісні варіанти. Хоча DC наразі роблять ставку на цифрові комікси (друкуючи лише те що дійсно має попит) варіанти присвячені якимось цікавим подіям  ніхто не відміняє. Цього березня варіативних обкладинок вистачить на всіх, адже крім міжнародного перевидання серії Dark Nights: Death Metal з рок-зірками на обкладинках, увагу колекціонерів однозначно привернуть варіативні обкладинки 59-го випуску коміксу Justice League. Присвячені вони релізу легендарної режисерської версії “Ліги справедливості” від Зака Снайдера.

Кожна за трьох обкладинок, виконаних легендарними художниками коміксів Джимом Лі (пам’ятник Бетмену за ескізами якого нещодавно було встановлено у Бербанку), Лі Беремеджо та Ліамом Шарпом буде доступна у кольоровому та чорно-білому варіантах.

Джим Лі показав ескізи обкладинки у своєму Instagram:

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jim Lee (@jimlee)

Окрема цікавинка обкладинки Джима Лі — це більш суттєвий погляд на Марсіанського Мисливця, ніж будь-що, що ми бачили до того. Хоча роль персонажа була повністю відзнята ще 2017 р. (на відміну від доданого на дозйомках Джокера), в театральну версію фільму вона не потрапила і побачимо ми її лише у Snyder Cut.

Реліз 4-годинного видовища запланований на стрімінґовому сервісі HBO Max на 18 березня 2021 року. Одночасно планується випустити фільм також для продажу на декількох інших платформах, проте як саме дійде (і чи дійде) фільм до України наразі невідомо.

Читайте також

Ваш маленький вклад у комікс-культуру: Де витратити ковідну тисячу?

dbbcdf81 7441 4ec3 b7f1 e00a86fbe16b

ПОМСТА, ВЕСТЕРН, КОВБОЇ. Огляд мальопису ДО ОСТАННЬОЇ КРАПЛІ КРОВІ (MariAm)

Фон3

Огляд коміксу «Ліга Видатних Джентельменів. Книга 1»

Ліга Видатних Джентельменів. Книга 1 - Комікс

Інтерактивний та детективний Blacksad: Under the skin | Огляд від Nikattica

Blacksad

🎃 5 моторошних мальописів до Геловіну 🎃 (MariAm)

MANGUA #26: Пан Юрій покидає канал або як ми на ComicCon Ukraine з’їздили

MangUA

НОВІ КОМІКСИ, ВАШІ ПОДАРУНКИ, багато вражень та захвату (MariAm)

«Хєрмен», «Шкереберть», «Мерва» та «Провіденс» — видавництво Vovkulaka завершило тираду осінніх анонсів

Провіденс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: