“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

Варіативні обкладинки — давно не новина у індустрії коміксів, а радше навпаки: один з стовпів комерційної складової саме друкарської сторони питання. Адже колекціонери цінують рідкісні варіанти. Хоча DC наразі роблять ставку на цифрові комікси (друкуючи лише те що дійсно має попит) варіанти присвячені якимось цікавим подіям  ніхто не відміняє. Цього березня варіативних обкладинок вистачить на всіх, адже крім міжнародного перевидання серії Dark Nights: Death Metal з рок-зірками на обкладинках, увагу колекціонерів однозначно привернуть варіативні обкладинки 59-го випуску коміксу Justice League. Присвячені вони релізу легендарної режисерської версії “Ліги справедливості” від Зака Снайдера.

Кожна за трьох обкладинок, виконаних легендарними художниками коміксів Джимом Лі (пам’ятник Бетмену за ескізами якого нещодавно було встановлено у Бербанку), Лі Беремеджо та Ліамом Шарпом буде доступна у кольоровому та чорно-білому варіантах.

Джим Лі показав ескізи обкладинки у своєму Instagram:

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jim Lee (@jimlee)

Окрема цікавинка обкладинки Джима Лі — це більш суттєвий погляд на Марсіанського Мисливця, ніж будь-що, що ми бачили до того. Хоча роль персонажа була повністю відзнята ще 2017 р. (на відміну від доданого на дозйомках Джокера), в театральну версію фільму вона не потрапила і побачимо ми її лише у Snyder Cut.

Реліз 4-годинного видовища запланований на стрімінґовому сервісі HBO Max на 18 березня 2021 року. Одночасно планується випустити фільм також для продажу на декількох інших платформах, проте як саме дійде (і чи дійде) фільм до України наразі невідомо.

Читайте також

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Порадник Падон – які комікси почитати, які настілки пограти та що глянути

Айзнер 2021. Номінанти (Третя Паралель)

Відео-звіт: Книжковий Арсенал 2021 (Третя Паралель)

Баляндраси #48 — Марія Полегенька | Fireclaw (Третя Паралель)

“Таємниці Смолвіля” отримають продовження

Українські комікси: ПараБлог, Шлях А-16, Бубл, Сага про Сонценосців, В землю (Таємна кімната)

VinBookFest 2021: Чим вразила книжкова оаза посеред Вінниці?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: