Netflix відкриває виробниче представництво у Варшаві

Netflix відкриває регіональний офіс (hub, не плутати з Netflix Hub на Spotify) у Варшаві який буде відповідати за виробництво фільмів у Східній Європі. Зокрема, окрім власне Польщі, мова іде про Румунію, Чехію, Угорщину, Хорватію і (що особливо приємно) Україну. Про це повідомило видання The Hollywood Reporter. В усіх з цих країн так чи інакше вже робилися чи робляться серіали та фільми для платформи, однак відкриття цілого регіонального представництва означає визнання приорітетності цілого напрямку, частиною якого є Україна. Звісно, особливо гарно ця новина виглядає на тлі згортання іншого напрямку, а саме повного виходу найбільщої стрімінґової платформи з Росії, що серед іншого спричинило згортання чотирьох проєктів які вже знаходились у виробництві.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Документальний фільм «Тісто» розповість про українські кулінарні традиції

p.ua.Тісто 2

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

«Ми будуємо Україну» у Minecraft. Відбувся благодійний стрім від Sweden for UNHCR

p.ua.we build ukraine

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Нова Rainbow Six вийшла на мобільних з мультяшною стилістикою та роуґлайт-елементами

Rainbow Six: SMOL

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка