Світ гри Ghost of Tsushima

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Минув майже рік з моменту, коли на українському книжковому ринку з’явилися артбуки. За цей час встигли анонсувати та випустити 11 найменувань, що вражає навіть без згадки першоджерел, що в них описуються. А ще більше вражає й тішить те, що «Світ гри The Last of Us: Part 2» уже й розпродати встигли. Щиро радіючи за індустрію, ми вирішили створити підбірку артбуків, які ви можете подарувати своїм рідним на Новий рік.

«Cвіт гри Assassin’s Creed: Valhalla»

Якщо вам хочеться прицільно бити по новинках, то слід звернути увагу на «Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla». Ця книга вийшла якраз під реліз гри, нещодавно на порталі уже був короткий матеріал стосовно перекладу артбуку і зовсім скоро слід очікувати на її огляд. Вона допоможе фанатам глибше зануритися в історичну епоху та оглянути величезну кількість роботи, що провела творча команда Ubisoft та MAL’OPUS для її відтворення. Середньовічна Великобританія, круті вікінги та багато красивої холодної зброї. А там не встигнете спам’ятатися, як уже запишитесь на січневий сплав Дніпром та розвідуватимете хто й де поблизу реконструює епоху. Сидячи на канапі, бойовою сокирою володіти не навчишся.

Замовити артбук «Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla» можна за цим посиланням.

А прочитати огляд артбуку тут (скоро з’явиться).

«Світ гри Ghost of Tsushima»

Феодальна Японія, високо угорі місяць в повні, колосся хитаються від вітру, а катана робить “вжух” і поле заливається кров’ю. Хай краса частини з перерахованого найкраще читається в динаміці, та «Світ гри Ghost of Tsushima» навдивовижу круто передає усе описане. Пронизана любов’ю творців, ця книжка закохає вас у Ghost of Tsushima, якщо це не вдалося самій грі. Вас обережно проведуть усіма етапами створення тутешнього візуалу, захоплено розповідаючи про кожен з них. Навіть покажуть розкадрування кат-сцен, щоб остаточно переконати у кропіткій праці, що стоїть за ними. І окремої уваги заслуговує візуальне виконання самого артбуку, який виглядає найкрасивіше з-поміж усіх, що видали цього року. Видавництво MAL’OPUS постаралося, як слід.

Замовити артбук «Світ гри Ghost of Tsushima» можна за цим посиланням.

А прочитати наші враження від артбуку тут.

«Світ гри Death Stranding»

До Death Stranding можна ставитися по-різному: як до влучного та навіть пророчого висловлювання чи як до симулятора кур’єра, який невиправдано затягнули. Та важко заперечити всю красу місцевої картинки. Красиві пейзажі, продумані елементи спорядження та футуристичні архітектурні об’єкти — усе це милує око та заохочує до ближчого знайомства. І це дуже зручно робити з артбуком «Світ гри Death Stranding». Адже за розмірами він такий, що жодні деталі не заховаються. Короткі й влучні описи предметів та закладених у них ідей, деяка кількість контенту, що не потрапив до гри, і абсолютне уникнення заглиблень в деталі історії. Усе для того, щоб ви неспішно і вдумливо оглянули працю команди художників Kojima Productions.

Замовити артбук «Світ гри Death Stranding» можна за цим посиланням.

А прочитати огляд артбуку тут.

«Світ гри Cyberpunk 2077»

Важко оминути увагою й «Світ гри Cyberpunk 2077». Внутрішнє наповнення перехоплює подих. Гори заманливої інформації та крутого візуалу, які так і просяться до детального ознайомлення. Саме те, чого бракує після проходження Cyberpunk 2077. Або й те, що може замінити спірне наповнення гри від CD Project Red. Тож не ігноруйте, а там і на День Закоханих не доведеться повторно щось обирати.

Замовлення артбуку «Світ гри Cyberpunk 2077» можна оформити за цим посиланням.

«Світ гри The Last of Us: Part 2»

Також слід мигцем згадати «Світ гри The Last of Us: Part 2», першоджерело якого здійняло цілу купу суперечок цьогоріч і настільки захопило ґеймерів, що перший тираж вичерпався менш як за півроку. Та видавець не гаяв часу даремно, тож на складі є додрук.

Пошукати артбук «Світ гри The Last of Us: Part 2» можна за цим посиланням

А прочитати огляд артбуку тут.

Також, варто мигцем згадати «Ігровий світ трилогії Mass Effect» та «Світ гри The Last of Us». Обидві роботи описують сучасну класику ігротворчої індустрії, яку обговорюють й досі та згадують у числі кращих проектів позаминулого консольного покоління. Дуже тішить їхня поява у видавничому списку MAL’OPUS, а там може й до інших крутих книг за ігровою класикою доберуться.

Замовлення артбуку «Ігровий світ трилогії Mass Effect» можна оформити за цим посиланням.
Замовлення артбуку «Світ гри The Last of Us» можна оформити за цим посиланням.

Я б дуже хотів придбати артбуки за іграми Arkane, та, на жаль, навіть мовою оригіналу їх, інакше як з рук, уже не купиш. А які україномовні артбуки хотіли б побачити на своїх поличках ви? Діліться вашими новорічними бажаннями у коментарях. Та не забувайте: найкращий подарунок книга, але ніхто не заважає дарувати її у комплекті з теплими шкарпетками та хітовою грою. Веселих свят!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

Автор: Зімін Антон

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

grounded

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.bitlook virtual drift 3

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Автор: Владислав Папідоха

Helldivers 2

Приборкання норовливих. Другий етап KMAMK Ferrari Challenge 2024 відбудеться вже цієї середи!

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Автор: Єрмаков Кірілл

Space Killer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: