Світ гри Ghost of Tsushima

Під ялинку: Україномовні артбуки за хітовими іграми

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Минув майже рік з моменту, коли на українському книжковому ринку з’явилися артбуки. За цей час встигли анонсувати та випустити 11 найменувань, що вражає навіть без згадки першоджерел, що в них описуються. А ще більше вражає й тішить те, що «Світ гри The Last of Us: Part 2» уже й розпродати встигли. Щиро радіючи за індустрію, ми вирішили створити підбірку артбуків, які ви можете подарувати своїм рідним на Новий рік.

«Cвіт гри Assassin’s Creed: Valhalla»

Якщо вам хочеться прицільно бити по новинках, то слід звернути увагу на «Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla». Ця книга вийшла якраз під реліз гри, нещодавно на порталі уже був короткий матеріал стосовно перекладу артбуку і зовсім скоро слід очікувати на її огляд. Вона допоможе фанатам глибше зануритися в історичну епоху та оглянути величезну кількість роботи, що провела творча команда Ubisoft та MAL’OPUS для її відтворення. Середньовічна Великобританія, круті вікінги та багато красивої холодної зброї. А там не встигнете спам’ятатися, як уже запишитесь на січневий сплав Дніпром та розвідуватимете хто й де поблизу реконструює епоху. Сидячи на канапі, бойовою сокирою володіти не навчишся.

Замовити артбук «Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla» можна за цим посиланням.

А прочитати огляд артбуку тут (скоро з’явиться).

«Світ гри Ghost of Tsushima»

Феодальна Японія, високо угорі місяць в повні, колосся хитаються від вітру, а катана робить “вжух” і поле заливається кров’ю. Хай краса частини з перерахованого найкраще читається в динаміці, та «Світ гри Ghost of Tsushima» навдивовижу круто передає усе описане. Пронизана любов’ю творців, ця книжка закохає вас у Ghost of Tsushima, якщо це не вдалося самій грі. Вас обережно проведуть усіма етапами створення тутешнього візуалу, захоплено розповідаючи про кожен з них. Навіть покажуть розкадрування кат-сцен, щоб остаточно переконати у кропіткій праці, що стоїть за ними. І окремої уваги заслуговує візуальне виконання самого артбуку, який виглядає найкрасивіше з-поміж усіх, що видали цього року. Видавництво MAL’OPUS постаралося, як слід.

Замовити артбук «Світ гри Ghost of Tsushima» можна за цим посиланням.

А прочитати огляд артбуку тут.

«Світ гри Death Stranding»

До Death Stranding можна ставитися по-різному: як до влучного та навіть пророчого висловлювання чи як до симулятора кур’єра, який невиправдано затягнули. Та важко заперечити всю красу місцевої картинки. Красиві пейзажі, продумані елементи спорядження та футуристичні архітектурні об’єкти — усе це милує око та заохочує до ближчого знайомства. І це дуже зручно робити з артбуком «Світ гри Death Stranding». Адже за розмірами він такий, що жодні деталі не заховаються. Короткі й влучні описи предметів та закладених у них ідей, деяка кількість контенту, що не потрапив до гри, і абсолютне уникнення заглиблень в деталі історії. Усе для того, щоб ви неспішно і вдумливо оглянули працю команди художників Kojima Productions.

Замовити артбук «Світ гри Death Stranding» можна за цим посиланням.

А прочитати огляд артбуку тут.

Вартують згадки

Складаючи підбірку україномовних артбуків, які так і просяться під ялиночку, складно оминути ті, які уже важко знайти або вони ще тільки-тільки майорять на горизонті. Перш за все, треба сказати про «Світ гри Cyberpunk 2077». Внаслідок форс-мажору на виробництві період передзамовлень продовжено і ви все ще можете вхопити примірник за зниженою ціною. Мені довелося побачити перші екземпляри першого накладу на власні очі і не знаю які вади в обкладинці запримітив видавець (VOVKULAKA), та внутрішнє наповнення перехоплює подих. Гори заманливої інформації та крутого візуалу, які так і просяться до детального ознайомлення. Саме те, чого бракує після проходження Cyberpunk 2077. Тож не ігноруйте, а там і на День Закоханих не доведеться повторно щось обирати.

Попереднє замовлення артбуку «Світ гри Cyberpunk 2077» можна оформити за цим посиланням.

Також слід згадати «Світ гри The Last of Us: Part 2», першоджерело якого здійняло цілу купу суперечок цьогоріч і настільки захопило ґеймерів, що тираж вичерпався менш як за півроку. Втім, якщо ретельно пошукати, то можливо вам вдасться знайти ще один примірник. Воно варте того. А ще його можна буде виграти в нашому великому конкурсі, що стартує на початку наступного року :)

Пошукати артбук «Світ гри The Last of Us: Part 2» можна за цим посиланням. Або дочекатись нашого конкуру (скоро з’явиться).

А прочитати огляд артбуку тут.

Також, з найближчих релізів, очікуються «Ігровий світ трилогії Mass Effect» та «Світ гри The Last of Us». Вони вийдуть у лютому та січні відповідно, але дати тут мають мало значення. Адже обидві роботи описують сучасну класику ігротворчої індустрії, яку обговорюють й досі та згадують у числі кращих проектів позаминулого консольного покоління. Дуже тішить їхня поява у видавничому списку MAL’OPUS, а там може й до інших крутих книг за ігровою класикою доберуться.

Попереднє замовлення артбуку «Ігровий світ трилогії Mass Effect» можна оформити за цим посиланням.
Попереднє замовлення артбуку «Світ гри The Last of Us» можна оформити за цим посиланням.

Я б дуже хотів придбати артбуки за іграми Arkane, та, на жаль, навіть мовою оригіналу їх, інакше як з рук, уже не купиш. А які україномовні артбуки хотіли б побачити на своїх поличках ви? Діліться вашими новорічними бажаннями у коментарях. Та не забувайте: найкращий подарунок книга, але ніхто не заважає дарувати її у комплекті з теплими шкарпетками та хітовою грою. Веселих свят!

Останні статті

Час дивитися класику на YouTube: путівник по Universal Monsters

Автор: Микола Єрьомін

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision

Огляд ґеймерської софи Cougar RANGER

Автор: Зімін Антон

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Автор: PlayUA

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Теорії КВМ

144 герци та 4к. Три нові ігрові Монітори від Acer

Автор: Віталій Тарнавський

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Автор: Зімін Антон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: