Elite Dangerous отримала велике оновлення The Guardians

Якщо ви є власником Elite Dangerous і особливо сезону Horizons, вам варто запустити лаунчери “Еліти”, оскільки сьогодні розробники з Frontier Developments випустили гігантське оновлення The Guardians 2.2 для другого сезону і 1.7 для стартової гри.

З оновленням The Guardians гравці отримали можливість брати на борт великих зорельотів винищувачі та наймати пілотів, щоби протистояти нападникам. Також додали нову спеціалізацію: тепер ґеймери можуть відігравати роль перевізника та транспортувати VIP-персон, політиків або просто літати туристичними маршрутами. Безатмосферні планети та супутники нарешті отримали нові будівлі, ґейзери, ландшафти і щонайцікавіше, артефакти іншої раси. Ймовірно, це артефакти раси Thargoids, які таємничим чином просто зникли з всесвіту гри. Звісно, це не все: перелік приємнощів поповнили графічні поліпшення, нові особливості нейтронних зірок і білих карликів, нові завдання, зорельоти, тощо. Детальніше ознайомитись з оновленням можна за цим посиланням.

А якщо ви не знайомі з Elite Dangerous, рекомендуємо прочитати наш огляд Elite Dangerous та прев’ю другого сезону Horizons. Лише зауважте, що гра постійно оновлюється, тому тексти частково застарілі.

Читайте також

Star Citizen зібрала за рік рекордних 77 млн $

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

Бути ґеймером у 56 — цілком нормально (Comic Con Ukraine 2019)

Павло ArCher P Бондарчук / Ageless Shooters

Шутер по Warhammer 40 000? Дайте два! — PlayNews #366

Elite Dangerous

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Стрім “Підсумки-10.2017” (ED) | 02.11 о 21:30

Elite Dangerous

Стрім “Підсумки-08.2017” (ED) | ЗАПИС

Elite Dangerous

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: