Elite Dangerous отримала велике оновлення The Guardians

Якщо ви є власником Elite Dangerous і особливо сезону Horizons, вам варто запустити лаунчери “Еліти”, оскільки сьогодні розробники з Frontier Developments випустили гігантське оновлення The Guardians 2.2 для другого сезону і 1.7 для стартової гри.

З оновленням The Guardians гравці отримали можливість брати на борт великих зорельотів винищувачі та наймати пілотів, щоби протистояти нападникам. Також додали нову спеціалізацію: тепер ґеймери можуть відігравати роль перевізника та транспортувати VIP-персон, політиків або просто літати туристичними маршрутами. Безатмосферні планети та супутники нарешті отримали нові будівлі, ґейзери, ландшафти і щонайцікавіше, артефакти іншої раси. Ймовірно, це артефакти раси Thargoids, які таємничим чином просто зникли з всесвіту гри. Звісно, це не все: перелік приємнощів поповнили графічні поліпшення, нові особливості нейтронних зірок і білих карликів, нові завдання, зорельоти, тощо. Детальніше ознайомитись з оновленням можна за цим посиланням.

А якщо ви не знайомі з Elite Dangerous, рекомендуємо прочитати наш огляд Elite Dangerous та прев’ю другого сезону Horizons. Лише зауважте, що гра постійно оновлюється, тому тексти частково застарілі.

Читайте також

Бути ґеймером у 56 — цілком нормально (Comic Con Ukraine 2019)

Павло ArCher P Бондарчук / Ageless Shooters

Шутер по Warhammer 40 000? Дайте два! — PlayNews #366

Elite Dangerous

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Стрім “Підсумки-10.2017” (ED) | 02.11 о 21:30

Elite Dangerous

Стрім “Підсумки-08.2017” (ED) | ЗАПИС

Elite Dangerous

Стрім “Підсумки-01.2017” (ED) | ЗАПИС

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2016

Представлено першу хвилю ігор для Oculus Rift

Популярне