Respawn переглядає систему контейнерів у Apex Legends

Минулий тиждень видався насиченим на кількість заголовків про Respawn у різних ігрових виданнях. Після того, як вийшло, здавалося б, таке бажане гравцями оновлення, яке добавило в Apex Legends соло режим, на розробників обрушили шквал критики за іншу частину цього оновлення – нові лут-бокси.

Нещодавно ми розповідали наскільки дорогий квест чекав на бажаючих отримати нову сокиру. І такий підхід до монетизації та лут-боксів дуже розлютив прихильників гри, які відчули себе обманутими, через що Respawn почали критикувати в мережі. Щоб заспокоїти розлючений натовп, один з розробників Apex Legends, Дрю Маккой, прокоментував ситуацію у блозі на сайті EA:

На старті гри ми пообіцяли, що будемо монетизувати гру чесним способом і надамо гравцям вибір, як їм витрачати їхні гроші і час. Основним метою під час розробки Apex Legends, було створення батл-роялю світового класу. Коли ми випустили The Iron Crown, ми порушили обіцянку, зробивши Apex Pack єдиним засобом отримати нові і, за словами багатьох, найкращі косметичні предмети, що ми випускали.

Для того, щоб реабілітуватися перед спільнотою, Respawn прийняла рішення дати гравцям можливість прямої купівлі всіх 12 легендарних предметів доповнення за 1800 Apex Coins. Однак придбати всі відразу ви не зможете, вони відкриватимуться за розкладом, який ви можете побачити нижче.

Читайте також

Консолі та ПК — не друзі. Автори Apex Legends розповіли про кросплей у грі

Apex Legends

10 років Respawn Entertainment: що від них чекати влітку і чому це не новий Titanfall

Презентація Microsoft, цікаве у Apex Legends та коротко про Destiny 2 — PlayNews

Assassin's Creed Valhalla

Наступного тижня у Apex Legends стартує нова подія — The Old Ways

Apex Legends

Call of Duty: Warzone б’є рекорди Apex Legends

Call of Duty: Warzone

Кидатися гранатами у Apex Legends тепер буде не так легко

У Apex Lеgends повернули улюблену мапу

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

У Rainbow Six Siege з’явиться одна з найкращих функцій Apex Legends

Популярне