Respawn переглядає систему контейнерів у Apex Legends

Минулий тиждень видався насиченим на кількість заголовків про Respawn у різних ігрових виданнях. Після того, як вийшло, здавалося б, таке бажане гравцями оновлення, яке добавило в Apex Legends соло режим, на розробників обрушили шквал критики за іншу частину цього оновлення – нові лут-бокси.

Нещодавно ми розповідали наскільки дорогий квест чекав на бажаючих отримати нову сокиру. І такий підхід до монетизації та лут-боксів дуже розлютив прихильників гри, які відчули себе обманутими, через що Respawn почали критикувати в мережі. Щоб заспокоїти розлючений натовп, один з розробників Apex Legends, Дрю Маккой, прокоментував ситуацію у блозі на сайті EA:

На старті гри ми пообіцяли, що будемо монетизувати гру чесним способом і надамо гравцям вибір, як їм витрачати їхні гроші і час. Основним метою під час розробки Apex Legends, було створення батл-роялю світового класу. Коли ми випустили The Iron Crown, ми порушили обіцянку, зробивши Apex Pack єдиним засобом отримати нові і, за словами багатьох, найкращі косметичні предмети, що ми випускали.

Для того, щоб реабілітуватися перед спільнотою, Respawn прийняла рішення дати гравцям можливість прямої купівлі всіх 12 легендарних предметів доповнення за 1800 Apex Coins. Однак придбати всі відразу ви не зможете, вони відкриватимуться за розкладом, який ви можете побачити нижче.

Читайте також

Кількість гравців у Titanfall 2 різко зросла після анонсу оновлення Apex Legends

Titanfall 2

Free-to-play ігри для Xbox більше не вимагають підписку

Call of Duty: Warzone

Apex Legends вийде на мобільних телефонах

Apex Legends Mobile

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Творці Apex Legends показали вибуховий трейлер 8 сезону

Apex Legends у лютому нарешті вийде на Switch

Respawn Entertainment працює над новим оригінальним проектом

У Steam уже можна завантажити Apex Legends

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: