Respawn переглядає систему контейнерів у Apex Legends

Минулий тиждень видався насиченим на кількість заголовків про Respawn у різних ігрових виданнях. Після того, як вийшло, здавалося б, таке бажане гравцями оновлення, яке добавило в Apex Legends соло режим, на розробників обрушили шквал критики за іншу частину цього оновлення – нові лут-бокси.

Нещодавно ми розповідали наскільки дорогий квест чекав на бажаючих отримати нову сокиру. І такий підхід до монетизації та лут-боксів дуже розлютив прихильників гри, які відчули себе обманутими, через що Respawn почали критикувати в мережі. Щоб заспокоїти розлючений натовп, один з розробників Apex Legends, Дрю Маккой, прокоментував ситуацію у блозі на сайті EA:

На старті гри ми пообіцяли, що будемо монетизувати гру чесним способом і надамо гравцям вибір, як їм витрачати їхні гроші і час. Основним метою під час розробки Apex Legends, було створення батл-роялю світового класу. Коли ми випустили The Iron Crown, ми порушили обіцянку, зробивши Apex Pack єдиним засобом отримати нові і, за словами багатьох, найкращі косметичні предмети, що ми випускали.

Для того, щоб реабілітуватися перед спільнотою, Respawn прийняла рішення дати гравцям можливість прямої купівлі всіх 12 легендарних предметів доповнення за 1800 Apex Coins. Однак придбати всі відразу ви не зможете, вони відкриватимуться за розкладом, який ви можете побачити нижче.

Читайте також

Apex Legends влаштує звану вечерю під стогони ваших ворогів

PlayUA Game Awards 2019: почесні нагороди

Найголовніші анонси The Game Awards 2019

Усі переможці The Game Awards 2019

Нова надія. Огляд Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Прем’єрний стрім Star Wars Jedi: Fallen Order

Apex Legends можна буде пограти удвох

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

Популярне