Сценарист Horizon: Forbidden West приєднався до розробки нової Fable

Хоча Microsoft і Playground Games зберігають режим тиші стосовно перезапуску Fable, схоже, гра буде напрочуд амбіційною, адже перелік її розробників досі розростається. То ми дізналися, що Eidos Montreal приймає участь у розробці, а днями лави Playground Games поповнив ще й старший сценарист Horizon Forbidden West Ендрю Волш. Про це він повідомив у своєму твіттері зі словами “Альбіон знову кличе“.

Так, знову, бо пан Волш не вперше працює над цією франшизою. Свого часу він був головним сценаристом і наративним дизайнером Fable Legends — горезвісного мультиплеєрного відгалуження, яке не просто не дожило до релізу, а й призвело до закриття легендарної студії Lionhead.

Загалом же якщо подивитися на портфоліо Волша, то помітне досягнення там одне — робота над Prince of Persia (2008), яка принесла йому відзнаку Британської гільдії сценаристів. Інші ж проєкти в його доробку — зокрема, Watch Dogs: Legion, The Division 2, Сrossfire X, Elex, Need for Speed: Most Wanted (2012), Lego City Undercover —  теж не особливо можуть похизуватися своєю наративною складовою. Тому заздалегідь сподіватися на круті побічні квести в новій Fable поки не варто.

Нагадуємо, перезапуск Fable (тільки для ПК і Xbox Series) нам анонсували у 2020 році, але з того часу новин про гру не побільшало, бо в певний момент Playground Games мали труднощі з художнім баченням гри, що трохи загальмувало темпи роботи. Утім, зараз начебто розробка йде повним ходом, Playground Games розрослася до 400 працівників, Філ Спенсер задоволений чинними напрацюваннями, тому наступного року нам нарешті можуть показати щось суттєвіше за дебютний трейлер.

Читайте також

Microsoft звільнить 10 000 співробітників

microsoft build

Наприкінці січня пройде перший Xbox Direct. Але Starfield там не покажуть

Xbox

Три наступних гри Bethesda не вийдуть на PlayStation

starfield

Федеральна торгова комісія подала судовий позов, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Без назви 2

Федеральна торгова комісія може оскаржити угоду між Microsoft та Activision Blizzard

microsoft

Xbox Original – перша консоль Microsoft в Україні (Таємна кімната)

xbox original перша консоль microsoft в Україні

Microsoft хоче додати можливість погіршувати графіку на консолях Xbox

Xbox

PlayStation притримує свою презентацію, щоб завадити найбільшій угоді у ігровій індустрії

Spider-Man 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: