web analytics

Сценарист Horizon: Forbidden West приєднався до розробки нової Fable

Хоча Microsoft і Playground Games зберігають режим тиші стосовно перезапуску Fable, схоже, гра буде напрочуд амбіційною, адже перелік її розробників досі розростається. То ми дізналися, що Eidos Montreal приймає участь у розробці, а днями лави Playground Games поповнив ще й старший сценарист Horizon Forbidden West Ендрю Волш. Про це він повідомив у своєму твіттері зі словами “Альбіон знову кличе“.

Так, знову, бо пан Волш не вперше працює над цією франшизою. Свого часу він був головним сценаристом і наративним дизайнером Fable Legends — горезвісного мультиплеєрного відгалуження, яке не просто не дожило до релізу, а й призвело до закриття легендарної студії Lionhead.

Загалом же якщо подивитися на портфоліо Волша, то помітне досягнення там одне — робота над Prince of Persia (2008), яка принесла йому відзнаку Британської гільдії сценаристів. Інші ж проєкти в його доробку — зокрема, Watch Dogs: Legion, The Division 2, Сrossfire X, Elex, Need for Speed: Most Wanted (2012), Lego City Undercover —  теж не особливо можуть похизуватися своєю наративною складовою. Тому заздалегідь сподіватися на круті побічні квести в новій Fable поки не варто.

Нагадуємо, перезапуск Fable (тільки для ПК і Xbox Series) нам анонсували у 2020 році, але з того часу новин про гру не побільшало, бо в певний момент Playground Games мали труднощі з художнім баченням гри, що трохи загальмувало темпи роботи. Утім, зараз начебто розробка йде повним ходом, Playground Games розрослася до 400 працівників, Філ Спенсер задоволений чинними напрацюваннями, тому наступного року нам нарешті можуть показати щось суттєвіше за дебютний трейлер.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Перезапуск Fable виглядає якось надто казково

p.ua.fable 20225

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile