У Apex Legends можна буде бігати по стінах! Зовсім як у Titanfа… А, точно

У Apex Legends повернеться захід Fight or Fright на честь Гелловіну. Цього року він розпочнеться 22 жовтня і триватиме аж до 3 листопада. В рамках цього заходу в грі з’явиться режим Shadow Royale, тематичні косметичні предмети та різноманітні нагороди.

Утім, якщо косметичні предмети та нагороди — це вже звична для всіх гравців Apex Legends річ, то новий режим — ні. Shadow Royale — це альтернативний світ, де Іграми Apex керує Ревенант. Тут, як і у звичній грі, гра починається в командах по три людини, проте після смерті гравець перероджується у тіньовій формі, щоби помститись. У такому режимі у гравців будуть лише ближні атаки, однак ви станете швидшими та — увага! — зможете бігати по стінах. Ставши тінню, ви зможете приносити користь своїй команді, допоки у вашому загоні залишатимуться живі гравці.

Коли гра тільки-но вийшла, розробники з Respawn Entertainment розповіли, що титанів та бігу по стінах у Apex Legends не буде, тому що вони повністю ламають баланс гри. Проте зараз, як ми бачимо, розробники все ж знайшли можливість додати бажану всіма здібність у гру, нехай і на короткий період. Може й з Титанами щось придумають?

Більш детально ознайомитись з новим заходом, а також з косметичними предметами і нагородами можна в офіційному блозі.

Читайте також

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Творці Apex Legends показали вибуховий трейлер 8 сезону

Apex Legends у лютому нарешті вийде на Switch

Respawn Entertainment працює над новим оригінальним проектом

У Steam уже можна завантажити Apex Legends

Нового героя Apex Legends показали у дії

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween

Apex Legends вийде у Steam на початку листопада

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: