У Epic Games хакери викрали 189ГБ персональних даних

Угруповання хакерів Mogilevich могло зламати Epic Games та викрасти у компанії 189ГБ персональних даних. Про це повідомляє видання Cyber Daily.

Так звані Mogilevich є відносно новою злочинною організацією. Epic Games є четвертою жертвою хакерів-вимагачів, а попередньою була Infinity USA, яку зламали минулого тижня. Угруповання заявляє, що серед незаконно отриманої інформації є електронні пошти, паролі, ПІБ, інформації щодо транзакцій, вихідний код та інші дані.

Втім, через їх назву існують припущення, що викрадачі можуть мати стосунок до росіян, або вони обрали прізвище для назви, опираючись на список найбільш розшукуваних злочинців на сайті ФБР.

Epic Games прокоментувала ситуацію виданню Eurogamer:

Ми розслідуємо цю ситуацію, але поки у нас відсутні докази правдивості заяв хакерів.

Коли ми побачили твіти зі скріншотами даркнет-форуму з цими заявами, то ми зв’язалися із Mogilievich, щоб отримати докази, але вони нам не відповіли.

Єдине, що можна вважати відповіддю, це твіт, у якому злочинці вимагають 15 тисяч доларів з “доказом транзакції”, щоб повернути дані

Відомо, що злочинці дали Epic Games дедлайн до 4 березня, інакше вони опублікують непродані на незаконному аукціоні дані у відкритий доступ.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Гладкий Максим