Ubisoft відправляють гравцям листи з закликом повернутися в Far Cry 6

Нещодавно у соціальних мережах користувачі почали ділитися листами, що отримували від Ubisoft. У цих листах, гравців закликають повернутися на простори Far Cry 6.

В листі до вас звертаються від імені головного лиходія гри, Антона Кастильйо. Він підбиває вас знову зайти у гру, щоб вбити там ще кілька годин. Так, у одному з таких листів Кастильйо дякує вам, що ви віддали йому владу над країною Яра. Ну і ніби-то підбадьорює вас, говорячи, що «ви можете краще».

Деяких користувачів обурили такі листи. Мов, ігри і так роблять все, щоб ви проводили в них якомога більше часу, а тут ще й на поштову скриньку приходить такий спам.

Однак, обурення спільноти не зовсім зрозуміло. З цих листів з’явилось чимало новин та постів у соціальних мережах, проте це вже далеко не перша гра, та й не перший рік, коли Ubisoft практикує таку розсилку. Навіть якщо ви грали у Assassin’s Creed чи іншу гру від Ubisoft, вам міг прийти лист, у котрому показували, скільки годин ви провели у грі.

Сьогодні вже не варто дивуватися, коли розробники хочуть, аби ви вбивали свій вільний час сам у їх грі. Адже чим більше ви граєте, тим більша можливість, що ви потратите ще гроші, а отже виробник заробить. Не варто забувати, що ігри — це також бізнес, і компанії працюють на прибуток, і тому вони всіляко заохочують та закликають гравців проводити більше часу у їх проектах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В XDefiant зіграло 3 мільйони гравців за перші 48 годин

xdefiant

XDefiant | Юбісофт змогли? (UAGames)

t9

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Шалений вечір стрімів на PlayUA

may 21 stream

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland