Ubisoft відправляють гравцям листи з закликом повернутися в Far Cry 6

Нещодавно у соціальних мережах користувачі почали ділитися листами, що отримували від Ubisoft. У цих листах, гравців закликають повернутися на простори Far Cry 6.

В листі до вас звертаються від імені головного лиходія гри, Антона Кастильйо. Він підбиває вас знову зайти у гру, щоб вбити там ще кілька годин. Так, у одному з таких листів Кастильйо дякує вам, що ви віддали йому владу над країною Яра. Ну і ніби-то підбадьорює вас, говорячи, що «ви можете краще».

Деяких користувачів обурили такі листи. Мов, ігри і так роблять все, щоб ви проводили в них якомога більше часу, а тут ще й на поштову скриньку приходить такий спам.

Однак, обурення спільноти не зовсім зрозуміло. З цих листів з’явилось чимало новин та постів у соціальних мережах, проте це вже далеко не перша гра, та й не перший рік, коли Ubisoft практикує таку розсилку. Навіть якщо ви грали у Assassin’s Creed чи іншу гру від Ubisoft, вам міг прийти лист, у котрому показували, скільки годин ви провели у грі.

Сьогодні вже не варто дивуватися, коли розробники хочуть, аби ви вбивали свій вільний час сам у їх грі. Адже чим більше ви граєте, тим більша можливість, що ви потратите ще гроші, а отже виробник заробить. Не варто забувати, що ігри — це також бізнес, і компанії працюють на прибуток, і тому вони всіляко заохочують та закликають гравців проводити більше часу у їх проектах.

Читайте також

Ubisoft розробила ШІ, який писатиме діалоги в нових іграх

Assassin's Creed Valhalla

В Assassin’s Creed Red можна буде зіграти за шінобі-африканця й самурая-жінку

assassin's creed red

Хороша гра від Ubisoft отримала українську локалізацію

rabbids

Команда Beyond Good & Evil 2 страждає від безрезультатних перепрацювань. Очільник студії вимушено покинув пост

Beyond Good and Evil 2

Ubisoft працюють над двома іграми Far Cry, одна з них буде мультиплеєрною

far cry

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Ubisoft стверджує, що анонсована 15 років тому гра все ще в розробці

intro 1621963901

Ubisoft здивована низькими продажами сиквела Mario + Rabbids

sparks of hope mario rabbids

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: