Як зміниться місто у Mafia: Definitive Edition?

Вчора на офіційному сайті Mafia з’явився допис, у якому розповіли, як зміниться Lost Heaven у рімейку першої частини серії. Основні риси міста залишаться на місці, але й нововведень буде чимало. Деякі з них з’явилися через нові стандарти левел-дизайну.

На відміну від оригіналу, тепер можна буде у будь-який момент виїхати у заміську місцевість. Раніше туди можна було потрапити лише в певні сюжетні моменти, і ще й треба було чекати завантаження. Деякі аспекти зробили більш логічними, наприклад, у центрі з’явилося більше хмарочосів, які відображають післявоєнний фінансовий стрибок.

Також місцями оточення змінили на догоду ігроладу, наприклад, з’явилися додаткові провулки для того, аби ви ховалися від копів. А ще таким чином додали варіативності у сюжетні маршрути.

Окрім цього, ігротворці зі студії Hangar 13 проаналізували, якими вулицями найчастіше їздять гравці й змінили розташування деяких завдань, щоби вам не довелося часто дивитися на одні й ті ж краєвиди.

Також автори рімейку попрацювали над тим, щоб місто змінювалося залежно від часу доби. Вдень на вулицях більше людей та  таксі, а над фабриками стоїть дим. Вночі ж містом гуляє менше пішоходів і скрізь горять різноманітні вивіски.

Також ігротворці презентували повну мапу оновленого Лост-Гевена:

Нагадуємо, що реліз Mafia: Definitive Edition заплановано на 25 вересня для ПК, PlayStation 4 та Xbox One.

А ще нещодавно рімейк розкритикував один з авторів оригіналу, Даніель Вавра, і навіть порівняв одного з персонажів зі Шреком.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Прокляття студії Hangar 13 в дії: Рядами творців Mafia III пройшов новий раунд звільнень

Mafia III

Hangar 13 розробляє нову Mafia, поки керівники студії йдуть з неї

Mafia 3

Mafia: Definitive Edition, Iron Harvest та багато інших ігор у новому Humble Choice

humble bundle

Take-Two Interactive закрили проєкт гри від Hangar 13, який вартував $53M

У Steam триває розпродаж ігор від 2K

mafia trilogy

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Рімейк, від якого не можна відмовитися. Огляд Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

Мафія вже не та? Огляд Mafia: Definitive Edition (OLDboi)