Yakuza Remastered Collection нарешті вийшла на ПК та Xbox

Щойно серія Yakuza вибралася за межі PlayStation, вона миттєво завоювала мільйони нових шанувальників завдяки Yakuza 0 та ремастерам перших двох частин. А коли Yakuza: Like a Dragon минулої осені вперше в історії серії вийшла на трьох основних платформах водночас, то поява “проміжних пригод” Казуми Кірю на ПК і Xbox була лише питанням часу.

І ось нарешті Yakuza Remastered Collection стала доступною в Steam, Microsoft Store та обох версіях Game Pass. Збірка містить поліпшені видання Yakuza 3, 4, 5, і хоча вони всі вони мають підтримку Full HD та 60 кадрів на секунду, все ж не забувайте, що це трійця ігор, які виходили ще на PlayStation 3, тому вони все одно виглядатимуть гірше, ніж Yakuza 0 чи Kiwami.

Втім, технологічність картинки аж ніяк не впливає на наповнення, і Yakuza 3-5 хоча поступаються нульовій чи сьомій частині — це все одно неймовірні ігри, на кілька голів вищі за переважну більшість фаворитів спільноти. До того ж, при своїй вражаючій кількості та якості контенту Yakuza Remastered Collection має напрочуд низьку ціну. Звісно, підписникам Game Pass вони дістануться безкоштовно, а от у Steam за всі три гри разом просять 561 грн, що на майже на 300 грн дешевше, ніж якби ви купували їх окремо.

Для повної колекції не вистачає лише шостої гри серії. SEGA випустять її на ПК вже 25 березня. Але повірте, якщо ви візьметеся проходити Yakuza 3, 4 і 5 у нормальному темпі, без скорострільності, то ви якраз встигнете до виходу Yakuza 6: The Song of Life.

Читайте також

«Ічі — це буквально Луффі»: Голова розробки Like a Dragon 7 розповів про вплив One Piece на гру

Більшість аудиторії Yakuza — західні гравці: Головне з інтерв’ю розробників Like a Dragon (Yakuza) на TGS 2022

Yakuza

Їжак не кусається: системні вимоги Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Але він перетвориться в зірку. Огляд фільму «Їжак Сонік 2»

Їжак Сонік 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)

Уся серія Yakuza стане частиною PlayStation Plus

У вільному доступі зʼявився ще один шматочок Company of Heroes 3, а сама гра отримала дату релізу

Company of Heroes 3

Sega планує нову кіноадаптацію ігор серії Persona

Persona 5

Sega анонсувала опціональний контролер за 150$ для нової Mega Drive Mini 2

Cyber Stick

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: