Yakuza Remastered Collection нарешті вийшла на ПК та Xbox

Щойно серія Yakuza вибралася за межі PlayStation, вона миттєво завоювала мільйони нових шанувальників завдяки Yakuza 0 та ремастерам перших двох частин. А коли Yakuza: Like a Dragon минулої осені вперше в історії серії вийшла на трьох основних платформах водночас, то поява “проміжних пригод” Казуми Кірю на ПК і Xbox була лише питанням часу.

І ось нарешті Yakuza Remastered Collection стала доступною в Steam, Microsoft Store та обох версіях Game Pass. Збірка містить поліпшені видання Yakuza 3, 4, 5, і хоча вони всі вони мають підтримку Full HD та 60 кадрів на секунду, все ж не забувайте, що це трійця ігор, які виходили ще на PlayStation 3, тому вони все одно виглядатимуть гірше, ніж Yakuza 0 чи Kiwami.

Втім, технологічність картинки аж ніяк не впливає на наповнення, і Yakuza 3-5 хоча поступаються нульовій чи сьомій частині — це все одно неймовірні ігри, на кілька голів вищі за переважну більшість фаворитів спільноти. До того ж, при своїй вражаючій кількості та якості контенту Yakuza Remastered Collection має напрочуд низьку ціну. Звісно, підписникам Game Pass вони дістануться безкоштовно, а от у Steam за всі три гри разом просять 561 грн, що на майже на 300 грн дешевше, ніж якби ви купували їх окремо.

Для повної колекції не вистачає лише шостої гри серії. SEGA випустять її на ПК вже 25 березня. Але повірте, якщо ви візьметеся проходити Yakuza 3, 4 і 5 у нормальному темпі, без скорострільності, то ви якраз встигнете до виходу Yakuza 6: The Song of Life.

Читайте також

Стрім Yakuza 5 (ч.4, бейсбольна і хтива)

Підсумки Sonic Central 2021: Анонс нової гри про Соніка, ремастер Sonic Colors та купа приємнощів

Sonic 2022

Оновлений Sonic Colors мчиться на актуальні платформи

Sonic Colors: Ultimate

SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

Менше ніж за два тижні анонсують продовження Judgment

Judgment

Анонсовано перевидання Rome: Total War

total war rome remastered

Оприлюднено системні вимоги Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6

Judgement вийде на PS5, Xbox Series і ПК наприкінці квітня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: