Yakuza Remastered Collection нарешті вийшла на ПК та Xbox

Щойно серія Yakuza вибралася за межі PlayStation, вона миттєво завоювала мільйони нових шанувальників завдяки Yakuza 0 та ремастерам перших двох частин. А коли Yakuza: Like a Dragon минулої осені вперше в історії серії вийшла на трьох основних платформах водночас, то поява “проміжних пригод” Казуми Кірю на ПК і Xbox була лише питанням часу.

І ось нарешті Yakuza Remastered Collection стала доступною в Steam, Microsoft Store та обох версіях Game Pass. Збірка містить поліпшені видання Yakuza 3, 4, 5, і хоча вони всі вони мають підтримку Full HD та 60 кадрів на секунду, все ж не забувайте, що це трійця ігор, які виходили ще на PlayStation 3, тому вони все одно виглядатимуть гірше, ніж Yakuza 0 чи Kiwami.

Втім, технологічність картинки аж ніяк не впливає на наповнення, і Yakuza 3-5 хоча поступаються нульовій чи сьомій частині — це все одно неймовірні ігри, на кілька голів вищі за переважну більшість фаворитів спільноти. До того ж, при своїй вражаючій кількості та якості контенту Yakuza Remastered Collection має напрочуд низьку ціну. Звісно, підписникам Game Pass вони дістануться безкоштовно, а от у Steam за всі три гри разом просять 561 грн, що на майже на 300 грн дешевше, ніж якби ви купували їх окремо.

Для повної колекції не вистачає лише шостої гри серії. SEGA випустять її на ПК вже 25 березня. Але повірте, якщо ви візьметеся проходити Yakuza 3, 4 і 5 у нормальному темпі, без скорострільності, то ви якраз встигнете до виходу Yakuza 6: The Song of Life.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

Sony втратила ще один ексклюзив PS5 — ААА шутер у стилі Call of Duty

deviation

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

sonic

Перезапуск Crazy Taxi, класики Dreamcast, буде ААА-грою

Crazy Taxi