З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

7 років тому World of Tanks Blitz поклала початок окремому ігровому жанру в світі мобільних ігор. За цей час користувачі на різних платформах завантажили гру більше 170 мільйонів разів, а Україна увійшла в топ-5 за кількістю завантажень в світі!

До дня народження гри розробники випустили оновлення 8.0 з поліпшеною графікою, новою американської гілкою танків і безліччю сюрпризів для гравців.


Передусім, слід звернути увагу на покращену графіку та взаємодію зі середовищем. При контакті з брудом або снігом танк залишиться брудним або засніженим. А при зануренні у воду машина стане не тільки чистою, а й вологою (згодом поверхня танка висохне).

П’ять танків з нової гілки американських важів уже зроблені в використанням сисиетми фізично достовірного рендерингу. Згодом “переоснащення” візуалу зазнають і 3D-моделі інших 370 машин World of Tanks Blitz.

Однак найголовніша цікавинка чекатиме гравців трошки згодом, адже з нагоди 7-річчя World of Tanks Blitz ангар ненадовго перетвориться у парк атракціонів «Бліцленд»! Відвідувачі парку зможуть виграти унікальний танк V рівня Pz. IV «Горгуля» і Kunze Panzer VII рівня в «Тирі» (з 14 по 21 червня) і «Силомірі» (з 21 по 28 червня). А з 21 червня на тиждень відкриється «Сувенірна крамничка» з рідкісними товарами. Також на деякий час до гри повернуться режими-фаворити Mad Games і «Відродження», тому розваг для гравців не бракуватиме.

Розклад всіх святкових активностей в World of Tanks Blitz можна дізнатися на офіційному сайті гри.

Читайте також

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

Наскільки популярним є кіберспорт в Україні?

У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

World of Tanks стане доступною в Steam

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: