З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

7 років тому World of Tanks Blitz поклала початок окремому ігровому жанру в світі мобільних ігор. За цей час користувачі на різних платформах завантажили гру більше 170 мільйонів разів, а Україна увійшла в топ-5 за кількістю завантажень в світі!

До дня народження гри розробники випустили оновлення 8.0 з поліпшеною графікою, новою американської гілкою танків і безліччю сюрпризів для гравців.


Передусім, слід звернути увагу на покращену графіку та взаємодію зі середовищем. При контакті з брудом або снігом танк залишиться брудним або засніженим. А при зануренні у воду машина стане не тільки чистою, а й вологою (згодом поверхня танка висохне).

П’ять танків з нової гілки американських важів уже зроблені в використанням сисиетми фізично достовірного рендерингу. Згодом “переоснащення” візуалу зазнають і 3D-моделі інших 370 машин World of Tanks Blitz.

Однак найголовніша цікавинка чекатиме гравців трошки згодом, адже з нагоди 7-річчя World of Tanks Blitz ангар ненадовго перетвориться у парк атракціонів «Бліцленд»! Відвідувачі парку зможуть виграти унікальний танк V рівня Pz. IV «Горгуля» і Kunze Panzer VII рівня в «Тирі» (з 14 по 21 червня) і «Силомірі» (з 21 по 28 червня). А з 21 червня на тиждень відкриється «Сувенірна крамничка» з рідкісними товарами. Також на деякий час до гри повернуться режими-фаворити Mad Games і «Відродження», тому розваг для гравців не бракуватиме.

Розклад всіх святкових активностей в World of Tanks Blitz можна дізнатися на офіційному сайті гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: