HyperX та Allied Sports анонсували відкриття HyperX Esports Arena Las Vegas

HyperX, ігровий підрозділ Kingston Technology Company Inc., та Allied Sports, міжнародна кіберспортивна компанія, анонсували ексклюзивну співпрацю брендів  та багаторівневу домовленість. Згідно з нею головна власність Allied Sports, яка розташована у готелі та казино Luxor, відтепер називатиметься HyperX Esports Arena Las Vegas і стане першою присвяченою кіберспорту площадкою на Лас-Вегас-Стріп.

HyperX та Allied Sports поєднує стратегія, що заснована на ідеї «Усі ми ґеймери» і завдяки першій домовленості такого роду ми можемо об’єднати наші можливості та заохотити фанів, створюючи впливовий контент. Ці динамічні стосунки — прямий наслідок того захвату, з яким клієнти Allied Sports використовують найкраще ґеймерське спорядження на ринку, та віри HyperX у наше спільне бачення щодо створення якісного контенту.

Саймон Темперлі, відповідальний за прибуток та дослідження ринку в Allied Sports

 

Співпраця зокрема полягає у спільних івентах, у тому числі унікальних подіях з представниками HyperX, кіберспортменами та активістами. Також планується спільний контент, маркетингові ходи, промоушн та запуск продуктів. Брендинг HyperX Esports Arena Las Vegas відтепер інтегрований у всі соціальні медіа-платформи.

Нова угода розширює й до цього успішну співпрацю HyperX та Allied Sports. Нещодавно HyperX стала офіційним партнером арени у Лас-Вегасі, споряджаючи ґеймерів периферією власного виробництва.

Нова HyperX Esports Arena Las Vegas відкрилася у травні 2018 і швидко стала помітною місциною у ґеймерській спільноті. На цій площадці проводилися одні з найпопулярніших кіберспортивних подій, таких як Ninja Vegas ’18, а у планах такі масштабні події, як: League of Legends All-Star 2018 та Capcom Cup 2018.

Однією з умов угоди стало те. що HyperX зобов’язалася спонсорувати усі події на HyperX Esports Arena Las Vegas. З 9 до 12 січня, під час CES 2019, HyperX планує провести низку соціальних та маркетингових активностей, що включатимуть новеньку HyperX Esports Arena Las Vegas. Більше інформації щодо згаданих подій з’явиться ближче до названих дат.

Читайте також

Шалені знижки у Зона51

Зона51

Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

HyperX переніс старт продажів ігрової миші Pulsefire Surge в Україні

HyperX Pulsefire Surge

Придбайте нову клавіатуру HyperX під час WEGAME 4.0 зі знижкою 50%

WEGAME 4.0

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

Популярне