Нові подробиці римейку Master of Orion

Wargaming у своєму офіційному блозі діляться новими подробицями щодо римейку Master of Orion. Цього разу працьовиті розробники вирішили розповісти нам про одну з ігрових рас. Отож…

Дарлоки – така собі суміш кваріанців і саларіанців з Mass Effect. Вони торгують секретами, плетуть інтриги і шантажують. Технології в цієї раси на максимальному з можливих рівнів, адже вони не нехтують промисловим шпигунством і з радістю присвоять собі технологію, яка, волею випадку, лежить не на своєму місці.

Title_Big_Darlock

Усі представники цієї раси є прихильниками анархії і зневажають будь-які правила та закони. І це ще одна причина, з якої Дарлоків недолюблюють у всіх закутках Всесвіту. Єдина раса, з якою вони підтримують доволі непогані відносини — це люди.

Мова Дарлоків нагадує шипіння і клацання, хоч загалом вони здатні вивчити будь-яку мову та набувати зовнішнього вигляду будь-якої іншої раси.

Дарлоки обожнюють новини, і переглядають їх цілими днями, сидячи за кількома моніторами, і хоч вони не в змозі розуміти всього, що відбувається на екрані, та завдяки цьому стали найкращими шпигунами сузір’я.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • jaguar_arx

    Сидять цілий день у фейсбуці коротше. Все з ними зрозуміло.