Yooka-Laylee б’є рекорди Kickstarter

Студія Playtonic Games (вихідці із студії Rare) запустила кампанію по збору коштів на Kickstarter для свого платформера Yooka-Laylee. Гра повинна успадкувати найкраще від Banjo Kazooie — серію платформерів дев’яностих, котра у свій час не поступалася таким титанам як Donkey Kong та Super Mario.

Цікавим фактом є те, що проект за годину назбирав всю необхідну суму, а це 175 тисяч фунтів стерлінгів, що є абсолютним рекордом для Kickstarter. Вже зараз гра зібрала 1 мільйон та 106 тисяч вічнозелених і на цьому не збирається зупинятись.

Yooka-Laylee вийде на Playstation 4 та всіх операційних системах PC (Win, Mac, Linux), на XBox One і Wii U гра вийде дещо пізніше. Підтримати можна на сторінці проекту на Kickstarter.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • чим більше ігор, тим краще! Навіть, якщо гра відверто відстійна “кавер-версія Соніка”, все рівно зараз репутація SEGA сплюндрована до невпізнання

    • Mikots

      Чому Сонік? Розробники ж самі кажуть, що роблять сучасний аналог Banjo-Kazooie (про яку я не знав, але знайшов на ютубі — таки схоже). Хіба що тут, як і в Соніку, збирати треба теж бублики :))