Анонсована 4Х стратегія Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Ой уже ці ігри за всесвітом Warhammer 40k. Їх багато, проте, важко згадати хоча б 5 вартісних. Й ось Games Workshop анонсувала Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War — нову гру за так гаряче любимим багатьма всесвітом та ще й у жанрі 4Х стратегії.

Поки що про гру відомо не багато. Події Gladius розортатимуться, несподівано, на планетіі Gladius Prime, яка пробудила в Імперії археологічний інтерес. У процесі колонізації було виявлено дещо з минулого, та таке могутнє й жахливе, що аж мурашки по шкірі. Gladius комбінуватиме елементи 4Х стратегії з орієнтованою на бої системою, куди ж без цього у всесвіті 40k. Зіграти ви зможете за 4 фракції: Оріків, Космодесантників, Імперську гвардію та Некронів. Кожна з них буде унікальною зі своїми можливостями, юнітами та технологічними приблудами. Також обіцяють суттєву різницю між самітнім та мультиплеєрним режимами.

Warhammer 40000: Gladius — Relics of War — уже з’явилась у Steam, але поки що не відома ні дата виходу, ні ціна. Зиркнути одним оком на гру можна буде 1 грудня, на Твітч-каналі Siltherine.

Читайте також

Стрім Warhammer 40k: Chaos Gate – Daemonhunters

chaosgate key art animation no logo v3 poster

Топ 10 ігор у всесвітах Warhammer

У Steam безкоштовно роздають Warhammer Underworlds: Online

Warhammer Underworlds: Online

Стрім Necromunda: Hired Gun

А от і офіційний анонс Total War: Warhammer III

У майбутньому з’явиться чимало AAA-ігор за мотивами Warhammer

Отримайте чимало ігор по світу Warhammer всього за $1 (або більше)

Огляд Space Hulk: Tactics

Space Hulk: Tactics

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: