“Another Love”: як ностальгічний хіт з початку 2010-х допомагає українцям в усіх сенсах

Про такі пісні як “Another Love” британського співака Тома Оделла можна сміло говорити “звучить з кожної праски”, причому звучить вона і досі. Пісня, яка вперше побачила світ у 2012 році і одразу ж стала міжнародним хітом.

Я думаю що не буде перебільшенням сказати, що у багатьох переселенців ще з часів початку російсько-української війни у 2014 році ця пісня асоціюється з важким, сумним періодом в житті, коли війна прийшла у рідні міста. Цьому сприяла ще одна версія пісні від Zwette, яка побачила світ як раз у 2014 році і протрималася в ефірах і плейлістах повсюду більшу частину цього року. Загалом сумна пісня сильно пришлася довподоби українцям, що Том Оделл мав можливість побачити на власні очі, виконуючи її на фестивалі Atlas Weekend у 2019 році.

І от, 2022 рік. Знову війна (хоча яке це “знову”, якщо вона тривала всі ці вісім років), знову “Another Love”, текст якої про те що на “іншу любов пішли всі сльози що були” якось доречна. Тож, багато українців почали використовувати хіт Оделла в своїх відео про вторгнення і вимушені евакуації. Оделл відерагував блискавично. От він у Бухаресті, співає пісню вживу для українських біженців ще у березні цього року:

Однак ще більше за свій старий хіт Оделл взявся у травні. “Another Love” отримала ремікс від самого Tiësto, всі гроші з продажу якого на цифрових музичних платформах підуть на допомогу українським біженцям через відомий британський фонд Comic Relief, який вже зібрав більш як $10 мільйонів. Окрім того, перше що зараз бачать люди у описанні відео оригінального хіта 2012 року — це теж цей лінк.

Читайте також

Фільм “Довбуш” вийде в широкий український прокат після Перемоги

Довбуш

У CS:GO з’явилися великодки на підтримку України

frooaxgwqaimox2

Легенди комікс-індустрії об’єднались задля допомоги біженцям України

Comics for Ukraine: Sunflower Seeds

Історія української ігрової індустрії (RendarosUA)

УкрІндустрія

Це бан: Вілла Сміта на 10 років позбавили права бути на “Оскарах”

Кріс Рок

Facebook та Instagram приховують хештеґи #Bucha та #BuchaMassacre

Bucha Massacre

Netflix відкриває виробниче представництво у Варшаві

У Маріуполі внаслідок бомбардування російьскими військами знищено музей ретро-комп’ютерів та консолей

it8bit.club

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: