“Another Love”: як ностальгічний хіт з початку 2010-х допомагає українцям в усіх сенсах

Про такі пісні як “Another Love” британського співака Тома Оделла можна сміло говорити “звучить з кожної праски”, причому звучить вона і досі. Пісня, яка вперше побачила світ у 2012 році і одразу ж стала міжнародним хітом.

Я думаю що не буде перебільшенням сказати, що у багатьох переселенців ще з часів початку російсько-української війни у 2014 році ця пісня асоціюється з важким, сумним періодом в житті, коли війна прийшла у рідні міста. Цьому сприяла ще одна версія пісні від Zwette, яка побачила світ як раз у 2014 році і протрималася в ефірах і плейлістах повсюду більшу частину цього року. Загалом сумна пісня сильно пришлася довподоби українцям, що Том Оделл мав можливість побачити на власні очі, виконуючи її на фестивалі Atlas Weekend у 2019 році.

І от, 2022 рік. Знову війна (хоча яке це “знову”, якщо вона тривала всі ці вісім років), знову “Another Love”, текст якої про те що на “іншу любов пішли всі сльози що були” якось доречна. Тож, багато українців почали використовувати хіт Оделла в своїх відео про вторгнення і вимушені евакуації. Оделл відерагував блискавично. От він у Бухаресті, співає пісню вживу для українських біженців ще у березні цього року:

Однак ще більше за свій старий хіт Оделл взявся у травні. “Another Love” отримала ремікс від самого Tiësto, всі гроші з продажу якого на цифрових музичних платформах підуть на допомогу українським біженцям через відомий британський фонд Comic Relief, який вже зібрав більш як $10 мільйонів. Окрім того, перше що зараз бачать люди у описанні відео оригінального хіта 2012 року — це теж цей лінк.

Читайте також

Як я шукав дерево у відеогрі, а знайшов фейк на сайті Верховної Ради України (і до чого тут Джек Ніколсон)

Орки просять не порівнювати їх із росіянами — UAnimals

Lord of the Rings

Шість фільмів представлятимуть Україну на міжнародному кінофестивалі в Сараєві

Liturgy of Anti-Tank Obstacles

Фестиваль вуличної культури “Брудний пес” відбудеться в Києві в серпні

Keller Bar

TikTok перевів Україну до Європейського регіону

«Снайпер. Білий Ворон». Перша українська воєнна стрічка, що виходить у національний прокат після повномасштабного вторгнення

Снайпер. Білий Ворон

Документальний фільм “День українського добровольця” отримав нагороду на Sheffield DocFest

Слизерин на боці України! — UAnimals

Том Фелтон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: