Бетмен, S.T.A.L.K.E.R. і всі-всі-всі: встигніть на потужний розпродаж від GOG!

Здавалося б, куди далі після того, що вже було на цьому тижні, але GOG.com під кінець актуальності “Чорної п’ятниці” перевершили самих себе: наразі понад 2600 (!) найменувань мають неймовірні знижки, які закінчаться 1 грудня о 18:00 годині за київським часом. Розписати все, що попало під розпродаж, просто нереально, тут слід самому покопирсатись на 63 сторінках, бажано за алфавітом або хронологічно, щоб нічого не пропустити.

На GOG і самі зрозуміли що об’єми важкі навіть просто для того, щоб їх продивитись, тому зробили тематичні підбірки: ігри від Bethesda (38 найменувань), найбільші знижки від 89% (94 найменування), старі, але хороші ігри (67 найменувань), RPG (119 найменувань) і екшн (105 найменувань) та… ігри про Бетмена (17 найменувань).

Далі — наша невелика добірка того, що наразі іде зі суттєвими знижками, де велику увагу приділено must have іграм, класиці, а також іграм українського виробництва:

До речі!.. На GOG також продаються фільми, більша частина яких також іде зараз зі знижками! Особливо цікавими є Angry Video Game Nerd: The Movie цьогорічного ювіляра Джеймса Рольфа ($0,78 зі знижою у 75%), Deliverance: The Making of Kingdom Come ($0,13 зі знижкою у 91%) та Fecthbuch: The Real Swordfighting behind Kingdom Come ($0,26 зі знижкою у 90%).

Читайте також

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Знижки до 75%: у EGS розпочався літній розпродаж

У PlayStation Store розпочався літній розпродаж зі знижками до 70%

Що ви придбали на Літньому розпродажі в Steam?

Встигніть забрати ARMA: Cold War Assault безкоштовно на GOG!

Поповнення у літньому розпродажі на GOG: Horizon Zero Dawn та Stronghold: Warlords

На GOG.com безкоштовно роздають Hellpoint

У GOG розпочався літній розпродаж зі знижками до 90%

The Witcher 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: