Boosteroid та Київстар планують запустити в Україні спільний ігровий хмарний сервіс

Пригадуєте, як у квітні минулого року ми розповідали вам про платформу хмарного ґеймінгу Boosteroid? Після величезної кількості коментарів під нашим оглядом Boosteroid додав офіційну українську локалізацію основної сторінки сервісу. Тепер компанія заявила, що вона планує запустити в Україні першу клауд ґеймінг платформу з локальними серверами.

Boosteroid, один із лідерів серед провайдерів хмарного ґеймінгу в Європіі національний мобільний оператор Київстар планують запустити спільний сервіс Starboost в Україні. Разом з найбільшою телекомунікаційною компанією країни Boosteroid забезпечить українським ґеймерам можливість запускати найсучасніші та вимогливі ігри на малопотужних комп’ютерах, ноутбуках, смартфонах і навіть телевізорах вже цієї осені. Сервіс дозволяє перенести запуск гри з пристрою користувача на потужні віддалені сервери. Інтерактивне відео ігрового процесу передається із сервера на комп’ютер користувача і в зворотньому напрямку за частки секунди через мережу. Технологія Boosteroid забезпечує можливість запускати ігри на різних пристроях, незалежно від їх потужності і операційної системи безпосередньо в браузері (або через додатки).

На даний момент кількість європейських країн, в яких розміщені сервери провайдерів хмарного ґеймінгу, обмежена. Завдяки тому, що компанія Boosteroid розмістила свої сервери в Україні, наша країна увійшла до списку передових технологічних хабів Європи. Це забезпечить користувачам низьку затримку при передачі зображення і відмінну якість ігрового процесу. Згідно з прогнозами, через 5-7 років клауд ґеймінгом в Україні будуть користуватися приблизно 5 мільйонів користувачів, а протягом 10 років — більш ніж 90% гравців повністю перейдуть на хмару.

Аби освіжити свої спогади, не забудьте переглянути наш огляд, де ми не тільки розповідаємо, а й тестуємо сервіс Boosteroid. Тоді про запуск серверів в Україні лише йшла мова, тепер це реальність для нас з вами. Чекаємо на інформацію про регіональні ціни та точну дату запуску Starboost.

Читайте також

Bring Me The Horizon випустили кліп, де герої говорять українською. Знімали його в Києві

Bring Me the Horizon

Таємниці Української незалежності (AdrianZP)

Українська незалежність

Перші Враження від PLAYSTATION 5 (OLDboi)

Tukoni – Нова Українська, Неймовірно Красива Гра (OLDboi)

Не спішіть купувати PS5 і ось чому. Важливі подробиці про PS5 (OLDboi)

Чи буде XBOX офіційно в Україні та коли? Всі деталі про меморандум між Україною та Microsoft (OLDboi)

Як європейці бачать Україну через мальописи (Третя Паралель)

Boosteroid додає українську локалізацію

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: