Ідріс Ельба зіграє Єхидну Наклза у другому “Їжаку Соніку”

Ім’я британського актора Ідріса Ельби ніколи особливо не губилося у інформаційних потоках а зараз і погоді навидноті завдяки яскравій ролі Бладспорта у фільмі “Загін самогубців: Місія навиліт” (наш огляд якого прочитати можна тут). Екранізації коміксів підкорилися Ельбі з легкістю (як відомо, актор задіяний у всесвітах як Marvel, так і DC), тож настала черга екранізацій відеоігор. Актор озвучить улюбленого багатьма персонажа Єхидну Наклза у сіквелі найбільш успішної адаптації відеоігор — “Їжак Сонік”.

Наклз є сам по собі культовим персонажем, який у 1995 році отримав навіть власний спін-офф Knuckles’ Chaotix, а ще є частим персонажем мемів. Плем’я аналогічних Наклзу єхідн ми вже бачили у першому фільмі як другоядних лиходіїв, однак чи буде (принаймні на якийсь час, що є типовою ситуацією в іграх) персонаж Ельби антагонізувати з Соніком у фільмі — поки що невідомо.

До своїх ролей у сіквелі повернуться також Бен Шварц (голос Соніка), Джеймс Марсден (Том Вачовськи), Тіка Самптер (Медді Вачовськи), Адам Пеллі (Вейд), Наташа Ротвелл (Рейчел) і, звісно ж, незрівняний Джим Керрі у ролі архіворога синього їжака, Доктора Айво “Еґмена” Роботніка. Останній, як відомо, погладшає, щоб бути ще більш схожим на персонажа з ігор (про якого можна дізнатись у цікавому відео від FutureSonic). Фільм вже на стадії пост-продакшну і вийде орієнтовно у квітні 2022 року.

Фільм не стане для Ідріса Ельби першим зв’язком з великими ігровими франшизами: у 2015 році актор рекламував Rainbow Six: Siege, а цьогоріч його Бладспорт завітав у Fortnite. Що ж до серіалу BBC “Лютер” (Luther), головна роль у якому прославила актора і принесла йому безліч нагород, ходять чутки що замість шостого сезону слід очікувати радше повнометражний фільм.

Читайте також

Netflix випустить анімаційний серіал про Соніка

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

Кінопригоди Соніка отримають продовження

Фільм про Соніка — у SEGA вийшло?

Невеличка Пригода Капітана Мобіана – Епізод 1 (SonicivseTV Ukraine)

Невеличка Пригода Капітана Мобіана (SonicivseTV)

Тизер Garry’s Mod анімації – Капітан Мобіан

Джим Кері хоче погладшати у сиквелі «Їжака Соніка»

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: