Новий трейлер фантастичного екшну Terminator Genisys

Terminator_3A-Genisys-2462739-pic510-510x340-30447

Не встигли всі висохнути після поливаного понеділка, як у мережу потрапив новий трейлер фільму “Terminator Genisys“. Дочекавшись української версії трейлеру, ми демонструємо його і вам.

Нові кари одразу ставлять багато питань щодо деяких персонажів та розвитку сюжету. Адже це як декоративний сіквел, який є логічним рімеком. Одним словом, два слова – все заплутано. Крім того – Джон Коннор виступив противником Термінатора, що ще більше спантеличує глядача.

Рік 2029. Джон Коннор, лідер опору, продовжує війну проти машин. Під час оборони Лос-Анджелеса, страхи Джона перед невідомим майбутнім посилюються, коли шпигуни ТЕХКОМА розкривають новий план Скайнет, з якого стає ясно, що комп’ютер збирається атакувати одразу на двох фронтах: в минулому і майбутньому. Це назавжди змінить хід війни.

Також показали шматок смішних моментів, якими буде наповнений п’ятий Термінатор. Адже рейтинг фільму 12+, що з одної сторони сильний удар по цензурі та межі жорстокості, а з іншої – буде можливість привчити нове покоління до надбання кінокласики.

Арнольд Шварценеггер повернувся до ролі кіборга вперше за 12 років. Останнім фільмом для Шварценеггера був «Термінатор 3: Повстання машин» (2003). У попередньому блокбастері «Термінатор: Спасіння прийде» (2009) Шварценеггера замінили комп’ютерною графікою.

Фанатів серії дещо стривожило те, що Залізний Арні грає у фільмі робота, який витримує град куль, але зовні сивина та зморжки. У фільмі «Термінатор: Генезис» вік Шварценеггера не буде приховано CGI-ефектами. Актор пояснив, що Термінатор має справжню людську плоть поверх ендоскелету, яка схильна до старіння, тому у фільмі буде фігурувати кілька Т-800 «різного віку».

kinopoisk.ru

На роль Сари Коннор у фільмі «Термінатор: Генезис» пробувалися Емілія Кларк, Брі Ларсон, Марго Роббі і Татьяна Маслані. Кастинг пройшла зірка серіалу «Гра престолів» Емілія Кларк. Продовжуючи тему віку – на момент затвердження їй було 26 років, скільки ж було й Лінді Ґемілтон під час її зйомок у першому «Термінаторі».

Роль Джона Коннора у новому фільмі «Термінатор: Генезис» зіграв Джейсон Кларк. Акторові 44 роки, як і самому Джону Коннору за сюжетом у 2029 році. Зіграти Кайла Різа пропонувалося Гаррету Хедлунду, Ніколасу Холту, Тейлору Кітчу, Сему Рейду, Вілсону Бетелу, Бойду Холбруку, Джаю Кортні і Томасу Кокерелу. В результаті роль отримав Джай Кортні.

Чекати прем’єри залишилось ще кілька місяців – 1 липня світ побачить новий етап боротьби людства зі Скайнетом.

https://www.youtube.com/watch?v=PMTGBTvbEL0

Читайте також

Онлайн-подія за участю Джона Карпентера та Татіани Маслані відбудеться безкоштовно

Новий трейлер Resident Evil Village — це просто ААА!!!

Видавництво «Боривітер» виходить на коміксовий ринок із анонсом «КОДИ»

5 шляхів повернути оригінального Галка до Кіновсесвіту Marvel

Галк / Hulk

Порівняння Demon’s Souls Remake з оригіналом гри (OLDboi)

Українська супергероїка з присмаком яблук: новий трейлер Apple-Man

Робокоп проти Термінатора: Згадати все

Розробники ремастера The Wonderful 101 показали новий трейлер

The Wonderful 101

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: