Українізатор TES V: Skyrim не за горами!

Привіт усім читачам найкращого ґеймерського порталу PlayUA! Я — засновник і активний адміністратор Стародавні Сувої українською вікі (можливо, ви про нас вже чули), і я прилетів із Тамріеля у ваш світ, для того, щоб повідомити, що вже зовсім скоро, у Лордас 10 Середини року (а за вашим календарем — в суботу 10 червня) відбудеться реліз альфа-версії українізатору легендарної The Elder Scrolls V: Skyrim!

Понад два роки ми працювали на вікі і поза нею, для того, щоб створити гідну базу даних про всесвіт Стародавніх Сувоїв, а потім і для повноцінної українізації цієї серії. Зараз ми готові показати свої напрацювання світу.

SkyrimUA_Tab.png

Але не варто забувати, що це лише альфа-версія, тож перекладено далеко не все (детальніше про перекладені елементи буде в день релізу в нашому блозі). Втім, ми не стоїмо на місці, роблячи все, для того, щоб Довакін зміг спокійно горлати “ФУС-РО-ДА, ТРЯСЦЯ!”.

За довідкою ви можете звертатися до нас на нашому сайті (всі посилання в кінці статті). Новини можна відслідковувати в блозі, а весело проводити час в україномовній спільноті TES – у нашій групі ВКонтакте. Приєднуйтеся, пишіть статті, репостіть наші записи, і разом ми прискоримо завершення українізації Skyrim! А якщо не захочете приєднуватися – отримаєте стрілу в коліно!

ПОСИЛАННЯ

Наш сайт

Наш блог

Наша спільнота VK

 

Читайте також

STS UA — звіт за 2017

Вийшла користувацька локалізація для Half-Life: Source

Half-Life: Source

Нові локалізації від STS UA. Випуск 2

Ігровидавництво в сучасній Україні

Skywind: назад у Вварденфелл

Путівник україномовними іграми Steam

STS UA — звіт за серпень-грудень 2016

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #15

Популярне