Українізатор TES V: Skyrim не за горами!

Привіт усім читачам найкращого ґеймерського порталу PlayUA! Я — засновник і активний адміністратор Стародавні Сувої українською вікі (можливо, ви про нас вже чули), і я прилетів із Тамріеля у ваш світ, для того, щоб повідомити, що вже зовсім скоро, у Лордас 10 Середини року (а за вашим календарем — в суботу 10 червня) відбудеться реліз альфа-версії українізатору легендарної The Elder Scrolls V: Skyrim!

Понад два роки ми працювали на вікі і поза нею, для того, щоб створити гідну базу даних про всесвіт Стародавніх Сувоїв, а потім і для повноцінної українізації цієї серії. Зараз ми готові показати свої напрацювання світу.

SkyrimUA_Tab.png

Але не варто забувати, що це лише альфа-версія, тож перекладено далеко не все (детальніше про перекладені елементи буде в день релізу в нашому блозі). Втім, ми не стоїмо на місці, роблячи все, для того, щоб Довакін зміг спокійно горлати “ФУС-РО-ДА, ТРЯСЦЯ!”.

За довідкою ви можете звертатися до нас на нашому сайті (всі посилання в кінці статті). Новини можна відслідковувати в блозі, а весело проводити час в україномовній спільноті TES – у нашій групі ВКонтакте. Приєднуйтеся, пишіть статті, репостіть наші записи, і разом ми прискоримо завершення українізації Skyrim! А якщо не захочете приєднуватися – отримаєте стрілу в коліно!

ПОСИЛАННЯ

Наш сайт

Наш блог

Наша спільнота VK

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

PlayUA став офіційним партнером трансляції The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 2 акту

bg3 act 2

Огляд для новачків Baldur’s Gate 3 (Nikattica)

bg3

ОГЛЯД MARVEL’S SPIDER-MAN 2 — Найкращий ексклюзив Sony! (Я – Тадаші)

Павук 23123

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 1 акту

85e3eb675ab1533fa03ed875da5102be

«Мавка» отримає мультсеріал-продовження і повнометражний фільм

мавка

«Відьмак 3» отримає офіційний редактор квестів

witcher thumbs up

Забутий український шутер Boiling Point з’явився в Steam i GOG

boiling point road to hell 10

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: