У Skull and Bones стартував перший сезон

Історію створення Skull and Bones можна порівняти із серіалом «Санта Барбара», так довго та заплутано йшла розробка. Проте гра вийшла і намагається втримати зацікавленість до себе. От, наприклад: вчора, 27 лютого, стартував перший (безкоштовний) сезон нових подій для власників гри.

Сезон отримав назву Raging Tides. В ньому, для початку, гравців очікують нові косметичні предмети та вдосконалення, аби вони могли розвивати та прикрашати свої кораблі як їм заманеться. А от далі стає справді цікаво.

У гру додають ускладнені сезонні події, в рамках яких гравцям доведеться зійтися у бою проти чумного лорда Філліпе Ла Песте. Також гравці зіткнуться з елітними військовими кораблями мегакорпорацій, таких як DMC, і місцевих фракцій, таких як Clan of Fara.

Торгові конвої, які можна розбивати в друзки та грабувати, забираючи всю коштовну здобич, що вони переправляють морями. Нові нагороди, які приведуть гравців до нових таємничих скарбів та подробиць деяких моторошних легенд. Сезонна перепустка контрабандиста, що є допоможе прокачати свою піратську імперію та багато іншого чекає на гравців у грі, в тому числі і нові полювання на небезпечних та скажених піратів!

А поки пропонуємо вас ознайомитися з нашими першими враженнями від гри та подивитись стрім де ми проходимо вже фінальні сюжетні місії та майже дійшли ендгейм коненту:

Якщо цього мало — заходьте до нас на стріми, там ми весело проводимо час у Skull and Bones.
А ще ось вам невеличкий анонс: зовсім скоро вийде фінальний матеріал по грі, де ми поділимось своїм досвідом про проведені 120+ годин у грі (на трьох).
Тож не пропустіть і не забудьте поділитись своїми враженнями та своїм досвідом у Skull and Bones.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Андрій Присяжний